V kině našel peněženku, která tam byla 71 let. Když zjistil, komu patří, zůstal jak opařený!

Není snad horšího pocitu, než prozření, že jste zrovna ztratili peněženku. Když si vybavíte, kdo by ji v tomto momentě mohl vlastnit nebo jaké zdlouhavé vás čeká vyřizování na úřadech, polévá vás studený pot. V nejlepším případě doufáte, že se jí zmocní nějaký samaritán, který ji bez nároku na odměnu vrátí dotyčné osobě.

Nalezení ztracené peněženky vyžaduje velkou dávku štěstí! Co ale takhle najít svoji peněženku po 71 letech? To už je pravděpodobnější výhra v loterii! Na člověka jménem Clare McIntosh se štěstí opravdu usmálo. Vše se událo v Talent Factory Theater v americkém státě Iowa, v divadle, které bylo postaveno na počátku roku 1920. V minulém roce však prošlo kompletní rekonstrukcí. Při trhání podlah jeden z dělníků nalezl neznámý kousek něčeho co trčelo z podlahy. Vytáhl jej a zjistil, že je to stará peněženka. Když zjistil jak, zůstal v naprostém šoku! Doklady v peněžence byly datovány do roku 1944. Obsahovaly také přídělové lístky, kterými si osoba mohla opatřit jídlo během časů války. 

Nebudete nám věřit, ale byl dohledán i majitel peněženky! A to živý a na svůj věk ve velice dobrém stavu...Podívejte se na následující video, kde je mu věnován společenský večer v divadle.

 

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku! 

Publikováno: 9. 9. 2022 10:20 Nahlásit obsah
Témata: Zábava Video