Tento chlapec s hlasem od Boha vás okouzlí. Neuvěříte, co dokáže

Malý, teprve 12letý chlapec původem z Bulharska, svým výkonem doslova okouzlil nejen přísnou porotu, ale hlavně všechny diváky. Podívejte se a poslechněte si, jak krásně zpívá.

Česko-Slovensko má talent je letos teprve na začátku a už je zde mnoho výjimečných lidí. Jedním z nich je bezpochyby Christiyan Mitkov, který se narodil v bulharském městečku Ruse. Když mu byly čtyři roky, rodiče se rozhodli natrvalo odejít z neutěšených podmínek rodného města a přišli do Česka. Zde začal také malý Christiyan chodit do školy a poznávat nové kamarády. Jeho největší láskou je zpěv, proto se přihlásil do této soutěže a udělal moc dobře. Jeho vystoupení doslova rozplakalo a zvedlo ze židlí jak celou porotu, tak i diváky. Také velmi přísný porotce Jaro Slávik nešetřil pochvalou a uznáním tohoto talentu. Kuba Prachař klučinu poslal rovnou do finále.

Pohodlně se posaďte a poslechněte si píseň zpěvačky Whitney Houston v podání malého Christiyana. A pokud se vám video líbilo, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!   

Autor:
Publikováno: 21. 5. 2021 12:04 Nahlásit obsah
Témata: Archiv