Jarní MINT Market v Olomouci

Jarní MINT Market v Olomouci Zdroj: mintmarket.cz

MINT Market, největší české trhy s autorským designem, originální módou a doplňky, konečně opět zamíří do Olomouce, tentokrát poprvé do areálu Letního kina. V sobotu 22. května tam od 10 do 17 hodin potkáte šedesát nezávislých prodejců. Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

Na MINT Marketu najdete všechno možné od ponožek po čepice, stylové oblečení pro děti, hračky, šperky ze drřeva i z kovu, kabelky, pásky a boty, bytové doplňky, bio kosmetiku a různé kreativní dárky. Chybět nebudou ani vybrané delikatesy. Kromě nákupů budete moci podpořit neziskové organizace a užít si jedinečnou atmosféru za doprovodu speciálního setu DJ Marthyho. Z MINTu si pak odnesete jarní inspirace pro váš šatník, svěží nápady, jak vylepšit domácnost, a čerstvé novinky za světa českého designu a módy. Přijďte podpořit naše prodejce v době, kdy to nejvíce potřebují.

Zdroj: mintmarket.cz MINT Market vznikl před deseti lety v Brně, tehdy ještě pod názvem Factory Fashion Market. Během let se MINT Markety rozrostly do Prahy a dalších měst po celé České republice a staly se stabilní platformou pro malé české módní, designové a food značky. Náku pem na MINT Marketu nezískáváte jenom předmět, ale také dobrý pocit a mnohdy i trvalý vztah s prodejcem. „Naši zákazníci se chtějí odlišovat. Chodí si k nám koupit něco jiného, zajímavého, inspirovat se neotřelými nápady lokálních prodejců. A také se pobavit a zažít unikátní atmosféru, kterou jsou naše trhy proslulé,“ říká ředitel akce Zbyněk Hanko.

Zdroj: mintmarket.cz MINT Market Olomouc 4

22. května 2021, 10.00 - 17.00

Letní kino Olomouc, Pekární 26

https://www.mintmarket.cz/cs/trh/olomouc-4

https://www.facebook.com/events/821049335119139

https://www.facebook.com/mintmarket.cz

https://www.instagram.com/mintmarket.cz
Autor:
Publikováno: 21. 5. 2021 10:05 Nahlásit obsah