Kategorie Šperky

Článek
Šperky na míru vaší osobnosti. Víte, jaké to jsou?
Šperky na míru vaší osobnosti. Víte, jaké to jsou? Šperky a klenoty jsou staré jako lidstvo samo. Skrývají v sobě poselství, energii, moc a mohou být i abstraktním symbolem citů. A podle čeho osobité šperky vybírat?
Článek
Nejlepší dárky pořídíte na dvou předvánočních trzích nezávislé módy, šperků a designu MINT Market Brno
Nejlepší dárky pořídíte na dvou předvánočních trzích nezávislé módy, šperků a designu MINT Market Brno Před Vánoci se v Brně uskuteční hned dva trhy nezávislé módy, šperků a designu MINT Market Brno. První z nich, MINT Market Brno s jubilejním pořadovým číslem 40, proběhne ve třech patrech budovy Tržnice Brno na Zelném trhu už tento pátek a sobotu 22. a 23. listopadu.
Článek
Čtenářka píše: Jak pečovat o diamantové šperky?
Čtenářka píše: Jak pečovat o diamantové šperky? Diamanty jsou nejtvrdšími přírodními látkami na zemi, i přesto se o ně musíme náležitě starat. Při nošení na sebe vážou okolní mastnotu, uvolnit se mohou ze svého pouzdra a kámen může vypadnout. Proto je nutné nechat šperky pravidelně kontrolovat u odborníka, správně je skladovat a také čistit.
Článek
Originální prstýnky: šperky, které musíte mít
Originální prstýnky: šperky, které musíte mít Každá žena i nemálo mužů se rádo zkrášlí. V dnešní době existuje spousta originálních šperků, které jsou na trhu k dostání. Stačí si jen vybrat. A nemusí se jednat jen o řetízky nebo náramky. Dámy nepohrdnou ručně vyráběnými náušnicemi nebo osobitým prstýnkem. Jaký je váš vkus?
Článek
Čtenář píše: Manžetové knoflíčky - elegance nejen pro muže
Čtenář píše: Manžetové knoflíčky - elegance nejen pro muže Milé dámy, uchvátí vás pokaždé pohled na muže v oblecích? „Třešinkou na dortu“ takového muže v obleku možná není jen tučné bankovní konto nebo luxusní auto, ale také manžetový knoflíček na obou rukávech dobře padnoucí manžetové košile.
Článek
Kníry, které jsou v kurzu
Kníry, které jsou v kurzu Už jste zaznamenali, že letošní sezonu jsou horkým módním trendem kníry? Této módě podlehly hlavně ženy a dívky. Rozhodně si ale nepěstují strniště pod nosem, kníry totiž nosí jako přívěsky, náušnice, prsteny či brože.…
Článek
Proč muži nekupují ženám šperky? Známe jejich 8 nejčastějších výmluv
Proč muži nekupují ženám šperky? Známe jejich 8 nejčastějších výmluv Na vaše narozeniny jste už zase dostala naprosto nepadnoucí svetr, i když jste před pár dny manželovi naznačovala, že chcete nový náramek. Ale on jednoduše šperky nekupuje. Proč ne a co se s tím dá dělat?
(3) Načíst více