Kategorie Šperky

Článek
Čtenářka píše: Jak pečovat o diamantové šperky?
Čtenářka píše: Jak pečovat o diamantové šperky? Diamanty jsou nejtvrdšími přírodními látkami na zemi, i přesto se o ně musíme náležitě starat. Při nošení na sebe vážou okolní mastnotu, uvolnit se mohou ze svého pouzdra a kámen může vypadnout. Proto je nutné nechat šperky pravidelně kontrolovat u odborníka, správně je skladovat a také čistit.
Článek
Originální prstýnky: šperky, které musíte mít
Originální prstýnky: šperky, které musíte mít Každá žena i nemálo mužů se rádo zkrášlí. V dnešní době existuje spousta originálních šperků, které jsou na trhu k dostání. Stačí si jen vybrat. A nemusí se jednat jen o řetízky nebo náramky. Dámy nepohrdnou ručně vyráběnými náušnicemi nebo osobitým prstýnkem. Jaký je váš vkus?
Článek
Čtenář píše: Manžetové knoflíčky - elegance nejen pro muže
Čtenář píše: Manžetové knoflíčky - elegance nejen pro muže Milé dámy, uchvátí vás pokaždé pohled na muže v oblecích? „Třešinkou na dortu“ takového muže v obleku možná není jen tučné bankovní konto nebo luxusní auto, ale také manžetový knoflíček na obou rukávech dobře padnoucí manžetové košile.
Článek
Kníry, které jsou v kurzu
Kníry, které jsou v kurzu Už jste zaznamenali, že letošní sezonu jsou horkým módním trendem kníry? Této módě podlehly hlavně ženy a dívky. Rozhodně si ale nepěstují strniště pod nosem, kníry totiž nosí jako přívěsky, náušnice, prsteny či brože.…
Článek
Proč muži nekupují ženám šperky? Známe jejich 8 nejčastějších výmluv
Proč muži nekupují ženám šperky? Známe jejich 8 nejčastějších výmluv Na vaše narozeniny jste už zase dostala naprosto nepadnoucí svetr, i když jste před pár dny manželovi naznačovala, že chcete nový náramek. Ale on jednoduše šperky nekupuje. Proč ne a co se s tím dá dělat?
Článek
Alternativní móda II.
Alternativní móda II. Další díl našeho módního seriálu zaměří svou pozornost na návrhářskou dvojku Andrey Lojkáskové a Martiny Malé, které společně tvoří pod značkou Бelka.
Článek
Kam pro originální dárky a módu? Na Fashion markety!
Kam pro originální dárky a módu? Na Fashion markety! S různými módními trhy (tzv. fashion markety) se v posledních letech roztrhl pytel. Koná se jich v průběhu kalendářního roku hned několik, vesměs pravidelných. Velmi praktické jsou právě teď před vánoci, kdy jsou lidské…
(1) Načíst více