MINT Market se tuto sobotu již po čtvrté vrací do Pardubic

MINT Market se tuto sobotu již po čtvrté vrací do Pardubic Zdroj: mintmarket.cz

MINT Market se v sobotu 23. května vrací do areálu Automatických mlýnů v Pardubicích. Na 50 prodejců nabídne vybrané módní kousky, šperky, kabelky, bio kosmetiku a další autorské designové výrobky, které jinde nekoupíte. Chybět nebudou ani vybrané delikatesy. Vstup na akci je zdarma, MINT Market je bezbariérový a čtyřnozí parťáci jsou vítáni.

Akce začíná v 10.00 a končí v 17.00. S ohledem na stávající situaci proběhne v souladu s platnými hygienickými normami. Stánky budou od sebe vzdáleny 2 metry, dezinfekce bude dost pro všechny a prodejci budou mít roušky a rukavice. Žádáme proto návštěvníky, aby se v zájmu všech chovali zodpovědně a dodržovali bezpečnostní opatření.

Až na těchto pár nezvyklých pravidel si však MINT Market zachová uvolněnou a přátelskou atmosféru, kterou za 10 let jeho existence ocenily desítky tisíc věrných fanoušků v mnoha městech po celé republice. V Pardubicích se objeví již počtvrté a stejně jako loni zavítá na pravý břeh řeky Chrudimky do unikátního areálu Automatických mlýnů, navržených začátkem 20. století slavným architektem Josefem Gočárem.

Zdroj: mintmarket.cz Návštěvníci se za doprovodu vybraných djs mohou těšit na 49 prodejců s oděvy, botami, kabelkami, batohy, pásky, šperky, hračkami, designem a stovkami dalších designových výrobků. Mnozí z nich šijí slušivé roušky. Ty se teď jistě budou hodit, když už můžeme chodit nejen na nákup, ale také do společnosti.

MINT Market Pardubice 4

23. května 2020

Automatické mlýny, Mezi mosty 436, Pardubice

10:00 – 17:00

https://www.mintmarket.cz/cs/trh/pardubice-4

https://www.facebook.com/events/272336117064891/

https://www.facebook.com/mintmarket.cz

https://www.instagram.com/mintmarket.cz

Autor:
Publikováno: 21. 5. 2020 15:49 Nahlásit obsah