Kategorie Trh

Článek
MINT Market se tuto sobotu již po čtvrté vrací do Pardubic
MINT Market se tuto sobotu již po čtvrté vrací do Pardubic MINT Market se v sobotu 23. května vrací do areálu Automatických mlýnů v Pardubicích. Na 50 prodejců nabídne vybrané módní kousky, šperky, kabelky, bio kosmetiku a další autorské designové výrobky, které jinde nekoupíte. Chybět nebudou ani vybrané delikatesy. Vstup na akci je zdarma, MINT Market je bezbariérový a čtyřnozí parťáci jsou vítáni.
Článek
Březnový MINT Market Brno vpustí jaro do vašich šatníků
Březnový MINT Market Brno vpustí jaro do vašich šatníků První letošní designový trh MINT Market se bude konat ve třech patrech Tržnice Brno. V pátek a v sobotu 13. a 14. března se prostory tržnice zaplní českou módou, módními doplňky, šperky, designem i vytříbenými lahůdkami.
Článek
Maroko: Marrakéš, perla orientu
Maroko: Marrakéš, perla orientu Po Casablance druhé největší město Maroka bylo od pradávna městem radosti a obchodu. Pro mnohé návštěvníky se metropole stane ztělesněním krásného a nesporně vzrušujícího přeludu čítajícího množství mešit, škol…
Článek
Guatemala: Ve víru nedělního trhu
Guatemala: Ve víru nedělního trhu Dvakrát do týdne rozčeří vody jinak poklidného guatemalského městečka tradiční trh, který je turistickým lákadlem nejen kvůli prodeji všemožných suvenýrů s cenami doslova za hubičku, ale právě proto, že se tu cizinci mísí s místními obyvateli v tradičních barvami oplývajících krojích.
Článek
Maroko: Barvírna kůží ve Fésu
Maroko: Barvírna kůží ve Fésu Fés, nejstarší ze všech královských měst v Maroku, je tvořen změtí spletitých uliček. Pokud má člověk štěstí a neztratí se v nich, může doufat, že při bloumání městem narazí na jednu z pověstných barvíren kůží.