Březnový MINT Market Brno vpustí jaro do vašich šatníků

Březnový MINT Market Brno vpustí jaro do vašich šatníků Zdroj: mintmarket.cz

První letošní designový trh MINT Market se bude konat ve třech patrech Tržnice Brno. V pátek a v sobotu 13. a 14. března se prostory tržnice zaplní českou módou, módními doplňky, šperky, designem i vytříbenými lahůdkami.

Přijďte oslavit příchod jara a pořídit si něco krásného na sebe. Kromě množství stánků s originálními výrobky a milými prodejci na vás čeká příjemná atmosféra, víkendovou náladu navodí djs, například v Brně oblíbený Dj Marthy. Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér, děti a pejsci jsou vítáni.

Můžete také podpořit dobrou věc tím, že své kabelky, peněženky, batůžky nebo kufry, které už nepoužíváte, darujete charitativnímu bazaru KABELKOmánie. Ten se koná 10. - 12. dubna ve Znojmě a výtěžek akce poputuje na podporu dárcovství kostní dřeně. Sběrný box bude umístěný na MINT Marketu.

Zdroj: mintmarket.cz MINT Market Brno vznikl už před deseti lety, tehdy ještě pod názvem Factory Fashion Market. Během let se MINT Markety rozrostly do Prahy a dalších měst po celé České republice a staly se stabilní platformou pro malé české módní, designové a food značky. Nákupem na MINT Marketu nezískáváte jenom předmět, ale také dobrý pocit a mnohdy i trvalý vztah s prodejcem.

Naši zákazníci se chtějí odlišovat. Chodí si k nám koupit něco jiného, zajímavého, inspirovat se neotřelými nápady lokálních prodejců. A také se pobavit a zažít unikátní atmosféru, kterou jsou naše trhy proslulé,“ říká ředitel festivalu Zbyněk Hanko. 

MINT Market Brno 42

13. - 14. března 2020

Tržnice Brno, Zelný trh 14

Pá 11:00 - 18:00
So 10:00 – 17:00

https://www.mintmarket.cz/cs/trh/brno-42

https://www.facebook.com/events/2501791356809497/

https://www.facebook.com/mintmarket.cz

https://www.instagram.com/mintmarket.cz
 

Autor:
Publikováno: 9. 3. 2020 12:58 Nahlásit obsah