Kategorie Doplňky

Článek
MINT Market se tuto sobotu již po čtvrté vrací do Pardubic
MINT Market se tuto sobotu již po čtvrté vrací do Pardubic MINT Market se v sobotu 23. května vrací do areálu Automatických mlýnů v Pardubicích. Na 50 prodejců nabídne vybrané módní kousky, šperky, kabelky, bio kosmetiku a další autorské designové výrobky, které jinde nekoupíte. Chybět nebudou ani vybrané delikatesy. Vstup na akci je zdarma, MINT Market je bezbariérový a čtyřnozí parťáci jsou vítáni.
Článek
Čtenářka píše: Jak pečovat o diamantové šperky?
Čtenářka píše: Jak pečovat o diamantové šperky? Diamanty jsou nejtvrdšími přírodními látkami na zemi, i přesto se o ně musíme náležitě starat. Při nošení na sebe vážou okolní mastnotu, uvolnit se mohou ze svého pouzdra a kámen může vypadnout. Proto je nutné nechat šperky pravidelně kontrolovat u odborníka, správně je skladovat a také čistit.
Článek
Vtipné ponožky, originální punčochy a rozverné podkolenky vám zpestří sychravý podzim
Vtipné ponožky, originální punčochy a rozverné podkolenky vám zpestří sychravý podzim Během sychravého a chladného podzimu vás nic nezahřeje a nepobaví více než vtipné ponožky, originální punčochy a rozverné podkolenky. Vystupte z řady a nebojte se udělat parádu se stylovými kousky, které vám budou všichni závidět.
Článek
Čtenářka píše: Ta správná volba plesových šatů
Čtenářka píše: Ta správná volba plesových šatů Plesová sezóna, pojem který pro každou ženu znamená jediné. Možnost ukázat se jako královna, princezna. Splnit si tajné sny a právě k tomu je potřeba zvolit ty nejvhodnější šaty.
Článek
Fialovorůžová: Barva orchideje jako nový módní trend
Fialovorůžová: Barva orchideje jako nový módní trend Rok 2014 dává sbohem fialové. Tuto barvu totiž letos nahrazuje výraznější fialovorůžová, která se stala horkým trendem letošního roku nejen v oblasti oblečení a doplňků, ale i dekorativní kosmetiky. Kde všude jste už mohli…
Článek
Vyberte si náušnice podle tvaru vašeho obličeje
Vyberte si náušnice podle tvaru vašeho obličeje Jaké náušnice si vybrat, když máte hranatý tvar obličeje? A co když máte příliš vysoké čelo? Od teď už nevybírejte náušnice jenom podle toho, jestli se vám líbí a kolik stojí...
Článek
Novinový potisk - nepřehlédnutelná móda
Novinový potisk - nepřehlédnutelná móda Už vás nebaví klasické vzory? Chcete být originální a stylová? Chcete upoutat pozornost? Vyzkoušejte oblečení nebo doplňky s novinovým potiskem.
Článek
Kam pro originální dárky a módu? Na Fashion markety!
Kam pro originální dárky a módu? Na Fashion markety! S různými módními trhy (tzv. fashion markety) se v posledních letech roztrhl pytel. Koná se jich v průběhu kalendářního roku hned několik, vesměs pravidelných. Velmi praktické jsou právě teď před vánoci, kdy jsou lidské…
Článek
To nejlepší z pařížského týdne módy
To nejlepší z pařížského týdne módy Paříž a móda patří neodmyslitelně k sobě a v těchto dnech to platí dvojnásob, neboť právě probíhá dlouho očekávaný Paris Fashion Week – pařížský týden módy. Ten byl započat 27. června a končí již tento čtvrtek.
(1) Načíst více