Jarní MINT Market v Pardubicích

Jarní MINT Market v Pardubicích Zdroj: mintmarket.cz

MINT Market, největší české trhy s autorským designem, originální módou a doplňky, zamíří v sobotu 5. června do Pardubic. Na venkovním prostranství v areálu Automatických mlýnů vyrostou desítky stánků nezávislých prodejců.

Najdete v nich všechno možné od ponožek po čepice, stylové oblečení pro děti, hračky, šperky, kabelky, pásky a boty, bytové doplňky, kosmetiku, kreativní dárky i vybrané delikatesy. Brány jsou otevřené od 10 do 17 hodin, vstup je jako vždy zdarma a čtyřnozí miláčci jsou vítáni.

Akce se koná před unikátní budovou, navrženou slavným architektem Gočárem. Na trhu nebudou chybět ani vybrané delikatesy, nápoje a káva. Z MINTu si pak odnesete jarní inspirace pro váš šatník, svěží nápady, jak vylepšit domácnost, a čerstvé novinky ze světa českého designu a módy. 

Uvolněnou a přátelskou atmosféru MINT Marketu ocenily za 11 let jeho existence desítky tisíc věrných fanoušků ve většině velkých měst po celé republice. „Naši zákazníci se chtějí odlišovat. Chodí si k nám koupit něco jiného, zajímavého, inspirovat se neotřelými nápady lokálních prodejců. A také se pobavit a zažít unikátní atmosféru, kterou jsou naše trhy proslulé,“ říká ředitel akce Zbyněk Hanko.

Více na webu https://www.mintmarket.cz/cs/trh/pardubice-6,

ve Facebookové události https://www.facebook.com/events/5529522467123038

a také na Instagramu www.instagram.com/mintmarket.

Autor:
Publikováno: 4. 6. 2021 10:10 Nahlásit obsah