Ivana Gottová zpřístupní mistrovu vilu na Bertramce. Veřejnost tak nahlédne do soukromého života Karla Gotta

Ivana Gottová zpřístupní mistrovu vilu na Bertramce. Veřejnost tak nahlédne do soukromého života Karla Gotta Zdroj: Shutterstock

Český slavík Karel Gott žil více než 45 let v luxusní vile na pražské Bertramce. V den zpěvákova čtvrtého výročí úmrtí zveřejnila jeho manželka Ivana Gottová na Instagramu zprávu, která potěšila všechny Karlovy příznivce. Ivana Gottová totiž plánuje vilu na Bertramce otevřít veřejnosti. Kdy k tomu dojde?

Fanouškům Karla Gotta se naskytne výjimečná příležitost. Budou moci nahlédnout do zpěvákova soukromí a zjistit, jak žil ve své milované vile na Bertramce. Mistrova vila se má konkrétně veřejnosti otevřít na podzim roku 2024 u příležitosti nedožitých zpěvákových 85. narozenin.

Milí Karlovi příznivci, nejspíš i vy dnes na mého manžela vzpomínáte víc než jindy… A já cítím, že právě dnes je ten správný den, abych se s vámi podělila o důležitou novinku, kterou chystáme na druhou polovinu příštího roku. Rozhodla jsem se spolu se svými dcerami, že u příležitosti Karlových nedožitých pětaosmdesátých narozenin a pátého výročí jeho odchodu zpřístupníme náš dům v ulici Nad Bertramkou,” napsala Ivana Gottová na Instagramu.

Veřejnost tak příští rok na podzim uvidí vilu na Bertramce autenticky tak, jak v ní v letech 1974 až 2019 žil Karel Gott. Tato vila byla pro českého slavíka srdcovou záležitostí, neboť v ní strávil více než polovinu svého života.

Zdroj: Shutterstock “Vím, že by ho těšilo, že se náš rodinný dům otevře veřejnosti. Na fotografii Jaroslava Tatka z roku 1992 je vidět, že pro Karla bylo přirozené pozvat si občas domů „na Bertramku“ své příznivce. Chtěla bych, aby to tak bylo i v budoucnu. Věříme, že VILLA GOTT se stane místem pro vás, kteří jste ho milovali a nezapomněli na něj. O detailech vás budu postupně informovat,” vzkázala Ivana Gottová na sociálních sítích zpěvákovým příznivcům.

Zdroj: Instagram.com/karelgottagency
Autor:
Publikováno: 5. 10. 2023 16:37 Nahlásit obsah