Kategorie Čína

Článek
Z ošklivky kráskou za pár minut? Číňanka Qi Huahua to dokáže
Z ošklivky kráskou za pár minut? Číňanka Qi Huahua to dokáže Práce s make-upem není zase tak jednoduchá, jak se může na první pohled zdát. Stačí pár chyb a místo kýžené efektu je na světě tragédie, při které vypadáme jako klaun z cirkusu. Pokud to však s líčidly umíte, může vzniknout naprosto dokonalé dílo.
Článek
Žena, která měla zemřít, porazila rakovinu prsu jednoduchou dietou. Začala se stravovat jako Číňané
Žena, která měla zemřít, porazila rakovinu prsu jednoduchou dietou. Začala se stravovat jako Číňané Následující článek vypráví příběh britské geoložky jménem Jane Plant. Jane je matka a žena, které byla poprvé v roce 1987 diagnostikována rakovina prsu. Bylo to v době, kdy Janě bylo teprve 42 let a jakmile tuto diagnózu uslyšela, byla rozhodnuta s touto nemocí bojovat všemi možnými způsoby.
Článek
Na internetu mu přezdívají "Ledový kluk". Příběh chlapce, který každý den chodí do školy 5 kilometrů
Na internetu mu přezdívají "Ledový kluk". Příběh chlapce, který každý den chodí do školy 5 kilometrů Když mají děti psát ve škole nějakou písemku, ze strachu z ní jsou schopny i předstírat nemoc a simulovat. To ovšem není případ 10letého chlapce z Číny, který do své školy dochází dlouhých pět kilometrů a to každý den.
Článek
Koupila své 3leté dceři kosmetickou sadu líčidel. Ta po jejich použití skončila v nemocnici...
Koupila své 3leté dceři kosmetickou sadu líčidel. Ta po jejich použití skončila v nemocnici... Většina malých holčiček po vzoru své maminky touží po líčidlech, a právě z tohoto důvodu jsou na trhu dostupné kosmetické výrobky, které jsou přímo určené pro tyto malé parádnice. Bohužel ne všechny jsou ale kvalitní a místo zkrášlení mohou slečnám způsobit nemalé kožní problémy.
Článek
Následujícím potravinám původem z Číny se raději vyhněte obloukem
Následujícím potravinám původem z Číny se raději vyhněte obloukem Tím, že je Čína jedním z největších producentů potravin na světě a často jsou její výrobky o dost levnější, než ty z jiných zemí, může se pyšnit velkou oblíbeností mezi nakupujícími. Jenže cena by měla být až na poslední příčce, podle které bychom měli daný výrobek vybírat.
Článek
Objednáváte si oblečení z čínských e-shopů? Rozdíl mezi ilustrační fotkou a skutečností může být propastný!
Objednáváte si oblečení z čínských e-shopů? Rozdíl mezi ilustrační fotkou a skutečností může být propastný! Už jste si někdy objednaly oblečení z čínského e-shopu, několik týdnů jste se těšily na balíček, ale jeho obsah vás následně nemile zaskočil? Nejste v tom rozhodně samy! Propastný rozdíl mezi ilustrační fotkou a skutečností pocítily i další ženy a dívky, které si na čínských e-shopech objednaly třeba slavnostní šaty.
Článek
Jejich novorozená dcera byla pohřbena zaživa. Když to zjistil její otec, na nic nečekal a utíkal ji zachránit...
Jejich novorozená dcera byla pohřbena zaživa. Když to zjistil její otec, na nic nečekal a utíkal ji zachránit... V životě občas nastanou situace, které jsou jen souhra náhod, které jdou jen těžko vysvětlit. Také vám téměř denně přinášíme dojemné příběhy se smutným koncem, ale následující příběh je světlá výjimka. Ačkoliv začal hrůzostrašně, končí nakonec šťastně!