Kategorie Čína

Článek
Objednáváte si oblečení z čínských e-shopů? Rozdíl mezi ilustrační fotkou a skutečností může být propastný!
Objednáváte si oblečení z čínských e-shopů? Rozdíl mezi ilustrační fotkou a skutečností může být propastný! Už jste si někdy objednaly oblečení z čínského e-shopu, několik týdnů jste se těšily na balíček, ale jeho obsah vás následně nemile zaskočil? Nejste v tom rozhodně samy! Propastný rozdíl mezi ilustrační fotkou a skutečností pocítily i další ženy a dívky, které si na čínských e-shopech objednaly třeba slavnostní šaty.
Článek
Jejich novorozená dcera byla pohřbena zaživa. Když to zjistil její otec, na nic nečekal a utíkal ji zachránit...
Jejich novorozená dcera byla pohřbena zaživa. Když to zjistil její otec, na nic nečekal a utíkal ji zachránit... V životě občas nastanou situace, které jsou jen souhra náhod, které jdou jen těžko vysvětlit. Také vám téměř denně přinášíme dojemné příběhy se smutným koncem, ale následující příběh je světlá výjimka. Ačkoliv začal hrůzostrašně, končí nakonec šťastně!
Článek
Životní prostředí v Číně je v zoufalém stavu: 19 šokujících fotek
Životní prostředí v Číně je v zoufalém stavu: 19 šokujících fotek Čína je fascinující a pro nás velmi exotická země. Pyšní se hned několika nej - je nejlidnatější zemí světa, má nejrychleji rostoucí ekonomiku a Velká čínská zeď je považována za největší stavbu všech dob! Bohužel této…
Článek
Šokující fotky ze sportovních tréninků dětí v Číně
Šokující fotky ze sportovních tréninků dětí v Číně Každý ví, že být profesionálním sportovcem je pěkná dřina. Ale co teprve když vás už od čtyř let trénují pro olympijské zlato a navíc v jedné z nejambicióznějších zemí světa, v Číně? Děti tam od útlého věku prochází tak tvrdým tréninkem, jaký by žádný normální rodič svému dítěti nepřál.
Článek
Broskve oblečené do spodního prádla vypadají jako sexy zadečky
Broskve oblečené do spodního prádla vypadají jako sexy zadečky Jistě vás někdy napadlo, že broskve připomínají ženský zadeček. Pokud broskev oblečeme do sexy dámských kalhotek, podobnost bude ještě větší… Ale kdo by oblékal ovoce do spodního prádla? Obchodníci v Číně. Jedno balení devíti broskviček sice vyjde na 80 dolarů, ale o sexy broskve je velký zájem nejen v Číně.
Článek
Štěňata vypadající jako pandy se narodila v Číně
Štěňata vypadající jako pandy se narodila v Číně V severovýchodní Číně v regionu Jiansu se narodilo šest štěňat, z nichž tři vypadají jako malé pandy, přičemž ani jeden z jejich psích rodičů se pandě nepodobá (matka je obyčejný venkovský pes, otec pekingský psík). Po narození byla štěňata spíše šedá, teprve poté se zabarvila do černé a bílé jako panda.
Článek
Ztraceno v překladači: 18 nejvtipnějších nepovedených překladů
Ztraceno v překladači: 18 nejvtipnějších nepovedených překladů Internetové překladače jsou užitečná věc, o tom není pochyb. Nejsou ale neomylné a občas si s našimi požadavky zkrátka poradit neumí. A jak to dopadá, když se na překladač bezmezně spoléháte...?
Článek
Peking
Peking Peking je hlavním městem Číny, třetího největšího státu světa. Pokud přemýšlíte o cestě do Číny, jistě byste toto město neměli vynechat. Cestovní kanceláře nabízející zájezdy do Číny mají obvykle na programu…