Otec se v noci podíval na záznam z kamery, která byla v pokoji jeho novorozeného syna. To, co viděl, ho šokovalo

Otec se v noci podíval na záznam z kamery, která byla v pokoji jeho novorozeného syna. To, co viděl, ho šokovalo Zdroj: facebook.com

Starostlivý tatínek se hned po narození syna rozhodl nainstalovat do dětského pokoje kameru. Bál se o něj a často v noci sledoval, jak jeho syn klidně spí. Jednou ale na záznamu uviděl svou ženu, jak leží v pokoji syna na podlaze v zcela neobvyklé poloze.

Netušil, co se mohlo stát, proč matka dítěte a jeho milovaná žena leží na podlaze a divně se pohybuje. Měl strach, že se jí přihodilo něco zlého. Vypadalo to, jako by jejím tělem pohybovala nějaká neviditelná a tajemná síla. Se srdcem plným strachu přiběhl do pokoje.

Tyrone Moris z Jižní Afriky zůstal stát na prahu pokoje a sledoval se zatajeným dechem podivné počínání své ženy. Ta, když si ho všimla, mu s úsměvem na tváři řekla, že podlaha v pokoji vrže a ona se tímto způsobem chtěla dostat ke dveřím. Bála se, aby vrzající prkna podlahy neprobudily jejich chlapečka.

Otec nejprve nevěděl, co na to říct, nakonec se neovladatelně rozesmál a video, které ho nejprve vyděsilo, sdílel na sociální síti. Uživatelé této sociální sítě s Tyronem souhlasili, i jim připadalo video na první pohled děsivé, avšak zároveň i velmi dojemné.

A jaký názor na něj máte vy? Podělte se s námi o něj v komentářích níže.

Autor:
Publikováno: 22. 1. 2020 13:04 Nahlásit obsah