Barvy a střihy vlasů, které jsou trendy v roce 2020. Připravte se na návrat ofiny i ležérní vzhled

Barvy a střihy vlasů, které jsou trendy v roce 2020. Připravte se na návrat ofiny i ležérní vzhled Zdroj: Shutterstock.com

Zajímá vás, které barvy, střihy a úpravy vlasů pofrčí v celém roce 2020? Přinášíme vám přehled nejnovějších vlasových trendů, z nichž si vybere každá. Tyto trendy účesy vás dostanou, ať už milujete decentnost nebo extravaganci.

Jednotná barva vlasů: Zapomeňte na melírování a barevné přechody

V roce 2020 dejte sbohem melírování či barevným přechodům, které lze vytvořit například pomocí techniky ombré. Dle kadeřníků letošnímu roku vládne zejména jednotná barva vlasů. Říká se, že v jednoduchosti je krása, a v případě jednotných odstínů to platí dvojnásob. Ženy se k jednolitým barvám přiklánějí i z praktických důvodů. Nechtějí zkrátka příliš času trávit v kadeřnických salonech.

V hlavní roli teplé odstíny vlasů: Podtrhnou vaši přirozenost

Pokud chcete jít do studeného platinového blond odstínu, v roce 2020 je to velký krok vedle. V průběhu následujících dvanácti měsíců pofrčí zejména hřejivé odstíny vlasů. A to od teplé blond až po mahagonově červenou. Tyto odstíny by vám měly rozjasnit tvář a podtrhnout přirozené rysy vašeho obličeje.

Návrat delší ofiny: Rozdělte ji pěšinkou a načešte do stran

V roce 2020 zažívá obrovský comeback stará dobrá ofina, ovšem v prodloužené podobě. Máte hned několik možností, jak ji nosit. Jestli chcete jít s aktuálními trendy, vsaďte na delší vzdušnou ofinu, kterou noste rozdělenou pěšinkou uprostřed a načesanou do stran.

Rozcuchaný vzhled: Jděte vstříc přirozenosti

Kadeřníci poukazují na to, že roku 2020 vévodí střihy, které vytváří dojem ledabylého až rozcuchaného vzhledu. Když vás kadeřník správně ostříhá, stačí k závěrečné úpravě vlasů použít základní stylingový přípravek a vyrazit do společnosti. Úprava vlasů by pro vás v tomto případě měla být velmi snadná a časově nenáročná. 

Přirozené vlny: Mějte vlasy jako od moře

Nejen rozcuchaný vzhled. V letošním roce jsou ve dlouhých či polodlouhých vlasech in také přirozené vlny. Ve výsledku byste měla působit velmi ledabylým dojmem, jako by vám vaše vlasy po koupání v moři pozvolna uschnuly na sluníčku. Tyto plážové vlny by tedy měly vypadat měkce, poddajně a uvolněně.

Klasické či delší mikádo: Trendy i v roce 2020

Jestli jste si myslela, že mikádo už dávno odvál čas, musíme vás vyvést z omylu. Tento účes se i v roce 2020 řadí mezi nejžhavější vlasové trendy. Vaše mikádo může být kratší, a to těsně pod uši. Trendem letošního roku je i mikádo, které sahá až ke klíčním kostem. Pokud toto delší mikádo oživíte ledabylými vlnami nebo rozcuchaným vzhledem, budete mít podle kadeřníků naprosto dokonalý účes.

Autor:
Publikováno: 5. 2. 2020 09:58 Nahlásit obsah