Zemřel Daniel Nekonečný (†52): Extravagantního zpěváka našli u něj doma v koupelně

Zemřel Daniel Nekonečný (†52): Extravagantního zpěváka našli u něj doma v koupelně Zdroj: extra.cz

Tento rok je plný překvapení, bohužel s sebou přináší i ta špatná. Pro dnešní den tomu nebude jinak – v pouhých 52letech zemřel nezapomenutelný Daniel Nekonečný, který se nám do paměti vryl díky svému extravagantnímu oblečení, třpytkám a velkému šoumenství.

Žlutá barva, třpytky kam se podíváte a nestárnoucí taneční pohyby byly pro Dana naprosto typické. Dnes 26. 3. 2019 byl ale nalezen v pražských Řeporyjích bez známek života. Zatím se přesně neví, co bylo příčinou úmrtí, jedno je však jisté, český šoubyznys přišel o legendárního hudebníka. Podle všech dostupných informacích byl zpěvák nalezen před polednem ve svém domě v koupelně.

Zdroj: lidovky.cz „Daniel Nekonečný už není mezi námi,“ těmito slovy smutnou zprávu potvrdil na Twitteru i starosta Řeporyjí Pavel Novotný. Dana jsme mohli vídat v televizních show, na koncertech i firemních akcích a soukromých oslavách. Dokonce měl tento rok vystoupit jako tajný host na několika hudebních festivalech, kde byste jej jen stěží očekávali.

Bohužel jeho vystoupení plné barev, ohňostrojů a krásných exotických tanečnic již neuvidíme. S dalšími informace ohledně jeho záhadného úmrtí vás budete informovat.

Autor:
Publikováno: 26. 3. 2019 13:35 Nahlásit obsah