Kategorie Dům

Článek
Vidíte na obrázku něco podivného? Pokud ne, podívejte se pozorněji
Vidíte na obrázku něco podivného? Pokud ne, podívejte se pozorněji Podivné věci se čas od času dějí. Není jich mnoho, proto je téměř zázrak, když se někomu náhodou podaří je zachytit na kameru nebo vyfotit.
Článek
Vykradli váš byt nebo dům: Jak postupovat?
Vykradli váš byt nebo dům: Jak postupovat? Milé dámy. Poslední příspěvek věnující se tématu „Zloděj a váš domov“ je na světě. V prvním příspěvku, „Jedete na dovolenou? Nenechte se překvapit zloději!“ jsem vám dala pár dobrých rad, jak se nenechat překvapit zloději, když zůstane váš domov delší dobu prázdný.
Článek
Jedete na dovolenou? Nenechte se překvapit zloději
Jedete na dovolenou? Nenechte se překvapit zloději Jsem ráda, že jsem tento článek stihla dopsat ještě předtím, než se všechny dámy rozprchnete na dovolené, prázdniny a své domovy necháte po nějaký čas opuštěné. Doufám, že vám tento článek bude inspirací a zvýší ochranu vašeho domova.
Článek
Stylové bydlení za málo peněz? Žena z Kanady to dokázala za pomoci čtyř kontejnerů
Stylové bydlení za málo peněz? Žena z Kanady to dokázala za pomoci čtyř kontejnerů O tom, že se z kontejnerů dá vytvořit opravdu nádherné maličké bydlení, jsme váš již přesvědčili, ale věřili byste tomu, že se z nich dá postavit patrový dům, který na první pohled vůbec nevypadá, jako by byl postaven právě z kontejnerů?
Článek
V jejím domě se začala propadat podlaha. Našla díru, která vedla do podzemních tunelů
V jejím domě se začala propadat podlaha. Našla díru, která vedla do podzemních tunelů Většinu starých domů doprovází legendy a příběhy, které se vypráví po generace. Jedním takovým byl obrovský dům v malém městečku Lansdowne, který v sobě dlouhá léta ukrýval tajemství.
Článek
Na první pohled vypadá tento dům zchátrale. Při vchodu dovnitř se ale všechno změní
Na první pohled vypadá tento dům zchátrale. Při vchodu dovnitř se ale všechno změní Známé pořekadlo zní „nesuď knihu podle obalu“ a jak se zdá, dá se použít téměř na všechno. Dokonce i v případě, pokud se jedná o 200 let starý dům, který na první pohled vypadá jako ruina.
(8) Načíst více