Kategorie Erotogenní zóny

Článek
Pro intenzivnější zážitek z milování: Těmto erotogenním zónám věnujte větší pozornost a budete šílet
Pro intenzivnější zážitek z milování: Těmto erotogenním zónám věnujte větší pozornost a budete šílet Když si s partnerem dopřáváte společně strávené chvilky, je škoda, aby to bylo jenom o samotném aktu. Je tu zbytek vašich těl, která jsou naprosto jedinečná. Najdete na nich spoustu erotogenních zón, které dokážou vaše milování posunout do jiných dimenzí. Která místa na lidském těle jsou opomíjená a rozhodně stojí za prozkoumání? Vyzkoušejte je!
Článek
Jak ho dostat do kolen podle jeho znamení v horoskopu? Tohle vám pomůže dostat kohokoliv!
Jak ho dostat do kolen podle jeho znamení v horoskopu? Tohle vám pomůže dostat kohokoliv! Astrologie dokáže nejen poradit, jak muže jednotlivých znamení svést, co se jim líbí a čemu dávají přednost, ale nabízí i staletími prověřený způsob, jak si partnera udržet! Nevěříte? Nabízíme vám jednoduchý a přitom účinný manuál, jak na něj!
Článek
Test: Jste dobrá v posteli?
Test: Jste dobrá v posteli? Která z nás se touto palčivou otázkou alespoň jednou v životě nepotrápila. Zajímá vás, jak na tom jste? Zkuste si náš test. Pravda, je to jen teorie, praktickou část už budete skládat někde jinde, ale ve většině oborů jsou právě teoretické znalosti základem dobré praxe. Proč by to mělo být právě v sexu jiné?