Horoskop na 49. týden (30. 11. 2020 - 6. 12. 2020)

A je tu další týden? Budeš se radovat z každičké maličkosti nebo se budeš spíš mračit na celý svět? Přečti si svůj horoskop, ať víš, co tě čeká.

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Následující týden bude pro tebe dost náročný. Budeš muset čelit v práci situacím, které ti nebudou komfortní. Neber to jako nějakou tragédii, lepší bude, když to pojmeš jako výzvu. Vrhni se do toho po hlavě, a nakonec zjistíš, že to není taková katastrofa, jako se zpočátku zdálo.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Neustále jedeš na plný plyn, zběsile se honíš za odškrtnutými úkoly a na odpočinek a relax zapomínáš. Měla bys ses naučit také na chvíli vypnout. Dát si v klidu kávu nebo oběd a nepracovat u toho. Jinak si zaděláváš na problémy.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Součásná situace ti komplikuje milostný život. Sice lze využít moderních technologií, ale měla bys být opatrná a nesdílet s potenciálními partnery nic choulostivého. Určitě najdeš i bezpečný způsob, jak se poznat a zjistit, zda by vám to mohlo fungovat.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Poslední dobou trávíš většinu volného času v rodinném kruhu a pomalu ale jistě to začíná všem lézt na mozek. Dej si aspoň na pár dní pohov, vyraz do přírody, jak jen to půjde, nebo si zalez do pokoje s knížkou a zbytek rodiny vypusť z hlavy.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Neustále se staráš o všechny rodinné příslušníky, ale na sebe čím dál častěji zapomínáš. Vynahraď si aspoň jeden večer v týdnu jen pro sebe a užij si ten čas. Zkus to pojmout třeba jako welness, udělej si manikúru, pedikúru a pleťovou masku a relaxuj.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Občas se do vztahů vrháš po hlavě, aniž by ses zamyslela nad důsledky svého chování. Svého partnera tak často vyděsíš dřív, než je vůbec schopen tě pořádně poznat. Měla bys to vzít pomaleji a počkat na reakci svého protějšku.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Momentálně toho máš v práci nad hlavu a do toho ještě všude panuje napjatá atmosféra. Práce ti tím pádem nejde od ruky, jsi unavená a vyčerpaná. Jediné, co teď potřebuješ, je pár dní volna, kdy pracovní povinnosti úplně vypustíš z hlavy.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Jsi člověk, který komukoliv lehce uvěří a je jednoduché ti leccos nakukat. Měla by sis na to dát pozor, nebo sotva se naděješ a budeš v nepříjemné situaci či dokonce v průšvihu. Prověřuj si všechny informace, než se je rozhodneš šířit dál.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Současná situace ti nedovoluje být v úplné psychické pohodě. Sotva někdo zakašle, trhneš sebou a o krok ustoupíš. Neměla bys propadat strachu, pracuj raději na své imunitě. Sport, pestrá strava, trochu otužování. To dokáže zázraky.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

V nasledujících dnech se ti bude nabízet spousta příležitostí, které tě rozhodně nenechají chladnou. Bohužel všechny je nemůžeš zvládnout, takže je důležité stanovit si priority a podle toho vybírat. Dej si na výběru záležet, může to ovlivnit tvou budoucnost.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Jsi už nějakou dobu sama a ráda bys to změnila, bohužel momentální situace tomu moc nepřeje. Nezavrhuj různé seznamky a randící aplikace, jen dej pozor, abys do toho nevložila příliš mnoho nadějí. Bez to prozatím jako zábavu a rozptýlení.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

V následujících dnech budeš doslova sršet nápady a budeš tak velmi vítaná posila pracovního týmu. Neboj se jim sdělit veškeré své připomínky, budou za každou radu rádi a tebe to může jen posunout výš. Tento týden se ti bude opravdu dařit.

Autor:
Publikováno: 30. 11. 2020 13:11 Nahlásit obsah