Kategorie Focení

Článek
Podle influencerky Bonnie Rodríguez Krzywicki může na fotkách vypadat skvěle každý. Prozradí vám fígle, jak na to
Podle influencerky Bonnie Rodríguez Krzywicki může na fotkách vypadat skvěle každý. Prozradí vám fígle, jak na to I když máte větší bříško nebo širší stehna, na fotkách můžete nedokonalosti svého těla velmi jednoduše zakrýt. Jen musíte vědět, jak na to. Pokud se sama sobě nelíbíte na fotografiích, zkuste se řídit jednoduchými triky influencerky Bonnie Rodríguez Krzywicki. Díky jejím radám budete na fotkách vypadat vždy perfektně.
Článek
Tyto pózy vám zaručí, že na každé fotce budete vypadat neodolatelně a sexy!
Tyto pózy vám zaručí, že na každé fotce budete vypadat neodolatelně a sexy! Každá z nás jistě zažila situaci, kdy jsme si připadaly sexy a neodolatelně, ale vyfocená fotografie říkala pravý opak. Tento problém vás už nebude trápit. Přinášíme vám tipy, jak správně pózovat na fotkách.
Článek
Selfie mají i antické sochy
Selfie mají i antické sochy Selfies čím dál tím víc zaplavují celý internet – v podstatě každý člověk má nějaké nafocené a zveřejněné. Selfie však nemají pouze lidé, ale například i antické sochy. Jednoho uživatele Redditu totiž napadlo nafotit…
Článek
Senioři nafotili slavné filmové scény do kalendáře
Senioři nafotili slavné filmové scény do kalendáře Senioři z jednoho německého domova pro seniory ztvárnili slavné role z různých filmů a nechali se tak nafotit pro kalendář. Focení si náramně užili a ukázali tak světu, že jejich věk je pouze číslo, které nemusí vypovídat nic o jejich schopnostech, kreativitě a vitalitě. Vyfoceným seniorům je mezi 76 a 98 lety.