Podle influencerky Bonnie Rodríguez Krzywicki může na fotkách vypadat skvěle každý. Prozradí vám fígle, jak na to

Podle influencerky Bonnie Rodríguez Krzywicki může na fotkách vypadat skvěle každý. Prozradí vám fígle, jak na to Zdroj: Instagram.com @bonnierzm

I když máte větší bříško nebo širší stehna, na fotkách můžete nedokonalosti svého těla velmi jednoduše zakrýt. Jen musíte vědět, jak na to. Pokud se sama sobě nelíbíte na fotografiích, zkuste se řídit jednoduchými triky influencerky Bonnie Rodríguez Krzywicki. Díky jejím radám budete na fotkách vypadat vždy perfektně.

Chcete být fotogenická? Naučte se to

Fotogeničtí a méně fotogeničtí lidé neexistují. Jestli budete před objektivem fotoaparátu vypadat dobře, musíte se to zkrátka naučit. Právě toto si myslí oblíbená americká influencerka Bonnie Rodríguez Krzywicki, která na vlastních snímcích zveřejněných na Instagramu ukazuje, jak to má vypadat.

Bonnie názorně demonstruje, že i v plavkách nebo v upnutých šatech můžete na fotce působit perfektně. A to i tehdy, když zrovna nemáte postavu modelky.

Bonnie Rodríguez Krzywicki radí, jak vypadat štíhleji a atraktivněji

Influencerka, kterou na Instagramu sleduje 744 tisíc lidí, vytváří velmi poučné srovnávací fotky. Prostřednictvím jednoho snímku názorně ukazuje, jak by to při focení nemělo vypadat. Druhý snímek pak znázorňuje, jak podle určitých pravidel vypadat štíhle a atraktivně, ovšem stále přirozeně.

“Všechno je to o řeči těla. Podstatné je, abyste se během fotografování cítila sebevědomě a nezapomněla před objektivem vystavit své křivky. Decentní sexy pózy na fotkách jsou na Instagramu na místě,” radí Bonnie Rodríguez Krzywicki.

To ale není vše. Při focení je velmi důležité správné držení těla, správný postoj a správná pozice například nohy, ruky, brady či celé hlavy. Podle influencerky velmi záleží i na dobrém světle.

Filtry na úpravu fotek používejte s mírou, radí influencerka

K tomu, abyste na fotce dobře vypadala, vám pomohou i speciální filtry. “Tyto filtry dokážou hotové zázraky. Užívejte je ale s mírou. Nechcete přece žít v iluzi, jako to dělají někteří lidé na sociálních sítích,” upozorňuje Bonnie.

Instagramový profil této oblíbené influencerky se rozhodně vyplatí sledovat. Když si prohlédnete její srovnávací fotky, ihned si uvědomíte, kolik chyb jste do dnešní doby během fotografování dělala. Zkuste se inspirovat jejími tipy. S výsledkem focení budete rozhodně spokojenější.

Autor:
Publikováno: 28. 7. 2020 10:58 Nahlásit obsah