Kategorie Holčičky

Článek
Šokující fakta o dětských soutěžích krásy. Je to splněný sen nebo jen noční můra?
Šokující fakta o dětských soutěžích krásy. Je to splněný sen nebo jen noční můra? V soutěžích krásy se posuzuje nejenom vzhled daných žen či dívek, ale celkový dojem, jaký na porotu udělají. Většina těchto soutěží je určena pro ženy, které se často do těchto soutěží samy přihlašují, a výhra je jejich celoživotním snem. Jsou však i takové soutěže, ve kterých o titul bojují ještě děti.
Článek
Očekávali identická dvojčátka. Lékař jim ale sdělil ještě překvapivější zprávu
Očekávali identická dvojčátka. Lékař jim ale sdělil ještě překvapivější zprávu Když Matt a Jodi Parryovi čekali svá dvojčátka, oba dva se nesmírně těšili, avšak zároveň byli i lehce nervózní. Vše probíhalo v pořádku, tedy až do okamžiku, kdy přišlo na předčasný porod.
Článek
V roce 2010 se narodila nejkrásnější dvojčata. Koukněte, jak vypadají dnes
V roce 2010 se narodila nejkrásnější dvojčata. Koukněte, jak vypadají dnes Když se 7. července 2010 narodila jednovaječná dvojčátka Leah Rose a Ava Marie, bylo všem ihned jasné, že tyto dvě dívenky vyrostou v půvabné krásky, které se jen tak nevidí.
Článek
Peklo dětských soutěží krásy
Peklo dětských soutěží krásy Místo na pískovišti tráví čas u vizážistky a kadeřnice. Místo hraní si s panenkami se učí choreografie. Řeč je o malých královnách krásy, které svá dětství tráví na přehlídkových molech. Někteří rodiče si chtějí zkrátka dokázat, že je jejich holčička nejkrásnější. Je to ale ten správný způsob?