5 znamení zvěrokruhu, která mají vždy pravdu

5 znamení zvěrokruhu, která mají vždy pravdu Zdroj: Shutterstock

Není nic horšího než člověk, který se zuby nehty drží své pravdy a za žádných okolností ji nezmění. Za tuto vlastnost může nejen vrozená povaha, ale také datum narození. Která znamení zvěrokruhu tedy musí mít vždy pravdu, přes kterou nejede vlak?

Beran: Trvá na svém, i když je jasné, že se mýlí

Lidé ve znamení Berana jsou velmi tvrdohlaví. Myslí si vždy, že pravda je na jejich straně a nikdy neustoupí. I když je někdy dle předložených faktů více než jasné, že se Beran mýlí, nepočítejte s tím, že s ním jakkoliv pohnete. Beran bude stále trvat na svém, i když na něj budou druzí tlačit. Zvlášť pro partnera je tato Beranova vlastnost více než vyčerpávající.

Zdroj: Shutterstock Blíženci: Mají problém přiznat, že nemají pravdu

Dalším znamením, které neústupně trvá na své pravdě, jsou Blíženci. I když se je snažíte přesvědčit všemi možnými prostředky, mají na váš argument připravených deset dalších, aby nemuseli přiznat, že se opravdu mýlí. Komunikativní a upovídaní Blíženci mají schopnost vykličkovat ze všeho, z čeho si zamanou. Jelikož mají na všechno odpověď, můžete se naopak vy vedle nich cítit js prominutím jako blbec.

Býk: Ustoupí až po velmi dlouhé úvaze

Stejně jako Beran má Býk tvrdohlavou povahu, kvůli níž si vždy myslí, že má pravdu. Pokud ale Býkovi předložíte rozumná fakta, dokáže přiznat, že se mýlil a ustoupí. Ovšem nestane se tak ze dne na den. Tvrdohlavý a rozvážný Býk k tomu dospěje až po velmi dlouhé úvaze a poté, co dopodrobna rozebere všechna předložená fakta.

Zdroj: Shutterstock Lev: Je hrdý a prohru nikdy nepřizná

Z jakého důvodu si Lev vždy myslí, že má pravdu? Za vším hledejte jeho hrdost a pýchu, které jsou opravdu velmi silné. Lev přizná, že se mýlil, pouze sám sobě, před ostatními se však nikdy neskloní. Nepočítejte s tím, že byste od něj někdy vzhledem k jeho obrovské pýše slyšeli omluvu a uznání jeho vlastní chyby. Hrdý Lev by takovou potupu neskousl.

Vodnář: Má na všechno odpověď

Lidé ve znamení Vodnáře jsou na tom podobně jako Blíženci. Na všechno mají odpověď, takže vás dokážou snadno vyvést z míry a přesvědčit o své pravdě. Vodnáři nemají problém na hlas říct, že mají pravdu, ale vy ji nemáte. Toto znamení zvěrokruhu na vše pohlíží pouze ze své perspektivy, o které se domnívá, že je jediná správná. A právě o svém pohledu na věc dokáže hravě přesvědčit i ostatní kolem sebe.

Autor:
Publikováno: 2. 4. 2021 11:00 Nahlásit obsah