Hádky podle znamení zvěrokruhu. Kdo chystá pomstu a koho jen tak nerozhodíte?

Rak

Raci se za všech okolností snaží na všem domluvit a pochopit pocity toho druhého. Jakmile ale stejnou snahu u svého protějšku nevidí, ba dokonce cítí jisté urážky nebo posměch, dokážou se naštvat tak, jak jste je ještě neviděli. Bývá to však velmi zřídka a místo křiku a nadávek spíše mlčí a danou osobu, se kterou se hádají, naprosto ignorují. Přestanou zvedat telefon, odepisovat na esemesky a domluvenou schůzku na poslední chvíli zruší. Když se tohle začne dít, může vám být jasné, že máte malér.

Lev

Lev jakožto král zvířat musí mít vždy a za všech okolností pravdu. A vy se mu ji nesnažte vymluvit. Proto, aby vám ukázal, že tomu tak skutečně je, je schopný do vašich hádek zatahovat i ostatní a i je o své pravdě přesvědčovat, jen aby on nebyl ten špatný. Je schopný vám říct cokoliv, jen abyste uznali svou chybu. Avšak nenechte se jeho chováním zmást, ve skutečnosti hádky nesnáší a vyvolává je jen v případě, když chce na sebe upozornit. Jakmile je po hádce, dokáže se rychle uklidnit a situaci se snaží uklidnit, jako by se nic nestalo.

Zdroj: Shutterstock.com

Panna

Lidé narození ve znamení Panny nemají hádky příliš v oblibě. Jsou to trpělivé, chápavé a pečlivé bytosti, které jen tak něco nerozhází. Dokážou snést opravdu hodně, ale i u nich platí, že vše má své hranice. Když tedy dojde na to, že jste Pannu nějakým způsobem naštvali, je dost možné, že to ani nezjistíte. Panny totiž mlčí a nedávají na sobě nic znát a vůbec z nich nedostanete, co je vlastně trápí. V tento moment je lepší je nechat o samotě, ať samy popřemýšlí a až budou připravené se s vámi bavit, přijdou samy.

strana 2 / 4
Autor:
Publikováno: 10. 8. 2018 16:09 Nahlásit obsah