Horoskop na 1. týden (31.12. 2018 -6.1. 2019)

Copak ti přinese začátek roku? Bude lepší než ten minulý, nebo na něj budeš naopak s láskou vzpomínat? Přečti si svůj horoskop, ať víš, co na začátku roku 2019 čekat.

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

To, že jste všichni doma a navíc jedna návštěva střídá druhou, se na vašem bytě podepsalo. Nedá se zrovna říct, že bys měla nějak naklizeno. Ale kašli na to, raději se věnuj rodině, než se všichni vrátí zpět do školy a práce.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Zasloužené volno sis sice představovala trochu jinak, ale co se dá dělat. Tak se i přes nepřízeň osudu nenechej znechutit a užívej si, jak jen to půjde. S nástupem do práce totiž přijde tvrdá realita.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Práce je tvým životem, a i když je dobře, že tě to tak baví, měla by ses věnovat i rodině. Ani přes vánoční svátky jsi pracovní povinnosti nedokázala hodit za hlavu a to by tě jednou mohlo mrzet, když to takhle půjde dál. Tak bys to mohla brát jako novoroční předsevzetí, nebrat práci tak vážně a trávit víc času s nejbližšími.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Jak Vánoce, tak oslavy Nového roku sis užila dosyta. Ale teď je pro tebe mnohem náročnější vrátit se zas zpět do normálního režimu. Raději bys pokračovala v lenošení, dívání se na televizi a pojídání cukroví. To ale bohužel nejde, tak zatni zuby a hlavně to moc neodkládej.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Ačkoliv tě před Vánoci sváteční nálada obcházela, nakonec jsi ji přece jen našla a teď se jí naopak nemůžeš zbavit. Nejradši bys sis to všechno dala ještě jednou, a ne vrátit se zpět do práce. A tahle nálada tě bude ještě aspoň týden držet.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Svátky byly u vás naprosto tip ťop. O to víc tě teď bude stresovat, že práce nepůjde zrovna tak, jak by sis představovala. Hlavně nepodléhej panice, za nedlouho se vše vrátí do zajetých kolejí a tobě půjde zas všechno od ruky. Jen potřebuješ čas, aby ses po tom volnu zase vzpamatovala.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Máš pocit, že se s přáteli čím dál víc odcizujete. Teď když pominul vánoční shon a stres bys mohla zkusit uspořádat nějaký sraz. Posedíte u vína či kávy, zavzpomínáte na staré časy, popovídáte si, co bylo o Vánocích a užijete si určitě spoustu zábavy.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Vánoce pro tebe byly jeden velký stres. Naštěstí už všechen ten shon opadl a ty si můžeš konečně oddechnout. Měla bys do příštího roku zapracovat na tom, aby sis tyhle věci tolik nebrala, naučit se mít nadhled a dělat věci tak, jak chceš ty a ne tak, jak je ostatní očekávají.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Tvoje Vánoce byly jedny z nejkrásnějších, co jsi zažila. S rodinou sis užila do sytosti, jediný problém byl, že nebyl sníh, jinak by k dokonalosti nic nechybělo. Přesto jsi ráda, že už je to za tebou a můžeš se vrátit zpět do běžného života.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Práce je pro tebe zábava a musela ses docela přemáhat, abys k ní neutekla i během svátečního blázince. Takže jsi ráda, že všechen ten shon skončil a ty se můžeš vrhnout zpět do díla. Tak s chutí do toho!

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Novoroční předsevzetí jsi zatím vždy úspěšně ignorovala, ale letos máš pocit, že bys to mohla zkusit. Nedávej si za cíl nic nereálného, spíš postupuj po malých krůčcích a během roku si postupně přidávej. Nakonec budeš velmi překvapená, jak snadno to půjde.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

K začátku nového roku patří neodmyslitelně také bilancování. Letos tě to ale trochu rozhodí a náladu ti nezvedne ani fakt, že sis ten rok opravdu užila. Neplač, protože za sebou nevidíš kus práce, spíš se raduj se jsi zdravá a šťastná a v srdci tě hřeje spousta krásných vzpomínek.

Autor:
Publikováno: 2. 1. 2019 13:13 Nahlásit obsah
Loading...