20letá dívka má čtyři partnery, s jedním je těhotná a s dalším zasnoubená. Jak to může fungovat?

20letá dívka má čtyři partnery, s jedním je těhotná a s dalším zasnoubená. Jak to může fungovat? Zdroj: Archiv Tory Ojedy

Partnerské vztahy jsou různé. Někteří z nás mají pocit, že našli svého životního partnera. Další věčně hledají svou osudovou lásku. A najdou se i tací, jako 20letá dívka Tory Ojeda, která využila všech příležitostí, které jí život nabídl. V současné době má čtyři partnery, se kterými dokonce společně bydlí. Nepřijde vám to zvláštní?

20letá dívka Tory Ojeda patří k vyznavačkám polyandrie neboli mnohomužství. Dle statistik tento typ vztahu praktikuje necelé jedno procento lidí na světě. Polyandrie se nejčastěji vztahuje k Tibetu, kde je dána zejména tvrdými životními podmínkami. To ale nebyl případ Tory Ojedy z americké Floridy, která přišla k polyandrii jako slepý k houslím.

Zdroj: Archiv Tory Ojedy Ač o sobě ví, že není žádná kráska, má v tuto chvíli rovnou čtyři partnery. Jak se to vůbec stalo? Svého prvního partnera potkala na střední škole. Jeden přítel jí však nestačil, a tak začala flirtovat s dalšími muži. O několik měsíců později si našla dalšího oficiálního partnera, ovšem i s tím předchozím byla ve vztahu nadále. To ale nebyl konec.

Tory Ojeda se se sklonem k polyandrii nejspíše narodila. V životě jí totiž nestačili ani dva partneři, kteří o sobě paradoxně věděli a navzájem se tolerovali. Americká dívka posléze navázala oficiální vztah se třetím mužem, ovšem hledala ještě dále. Nyní má celkem čtyři partnery.

Jednotlivé muže Tory Ojeda nabírala do vztahu postupně a s těmi předchozími se nikdy nerozešla. Všichni muži o sobě ví a nevadí jim, že se o Tory společně dělí. Aby byl jejich zvláštní vztah ještě dokonalejší, sestěhovali se dohromady.

Tory Ojeda se svými partnery obývá jeden společný byt. Každý z jejích milenců má samostatný pokoj. A je jenom na Tory, ke kterému si večer přilehne. Co je ještě pikantnější, 20letá dívka je s jedním ze svých partnerů těhotná a s dalším zasnoubená. Dítě, které se narodí, pak prý budou vychovávat všichni společně. I když to zní zvláštně, Tory Ojeda si libuje, že konečně našla ideální vztah.

Autor:
Publikováno: 4. 3. 2021 12:30 Nahlásit obsah