Horoskop na 11. týden (15. 3. 2021 - 21. 3. 2021)

Týden opět uběhl jako voda a máme tu další pondělí. Co ti přinesou dny nového týden? Budeš se těšit z každé maličkosti, nebo tě čeká jen stres a chaos? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Nenechej se každým hned tolik ovlivnit. Často jsi zkrátka beznadějný snílek, který věří, že nikdo nemá postranní úmysly. Opak je ale obvykle pravdou. Zkus na věci nahlížet více kriticky, zvlášť když se jedná o lidi, které tolik neznáš.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Následující dny zrovna nebudou přát nějakým velkým finančním operacím. Dávej pozor na své výdaje, mohlo by se stát, že nakonec utratíš mnohem víc, než by sis přála. Všechno si nechej raději pár dní projít hlavou a nevrhej se do zběsilých nákupů.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Poslední dobou máš už všeho dost a nejraději bys přestavěla celý byt a vyhodila celý šatník. Dávej si na tyto záchvaty pozor, ačkoliv je tvá rodina doteď tolerovala, začínají toho mít taky dost. Zkus se spíš věnovat nějaké činnosti, která ti do dalšího života něco dá. Ať už to bude studium jazyků nebo nějaký online kurz, který se ti bude hodit v práci.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Většinou nenecháš partnera, aby se vyjádřil k věcem, které jsou primárně tvojí doménou. Nepodceňuj jeho názor, uvidíš, že nebudeš nakonec velmi překvapená. Jeho rady se ukážou jako velmi cenné a v konečném důsledku ti to ušetří spoustu práce.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Poslední dobou nakupuješ jako šílená, necháš se nalákat i na sebemenší slevu. Měla by ses trochu krotit, nakonec zjistíš, že většinu těch věcí vůbec nepotřebuješ a budou se ti doma jen hromadit. Raději si za ušetřené peníze kup něco pořádného, co opravdu využiješ.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Přestaň se vymlouvat na současnou situaci, že nemůžeš sportovat. Existuje spousta způsobů, jak si protáhnout nohy i teď. Využij hlavně pohybu na čerstvém vzduchu, tvojí hlavě to udělá moc dobře a budeš spát jako miminko.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Zapomeň na všechen shon a starosti, udělejte si s partnerem čas jen sami pro sebe. Poslední dobou jste neměli moc času na vašem vztahu pracovat, ale přístí týden bude vaší lásce přát. Nebudete muset řešit žádné neodkladné povinnosti a budete se moct soustředit jen sami na sebe.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Šéf bude v následujícíh dnech poněkud nekompromisní ve svých požadavcích. Ačkoliv s ním nebudeš ve všem souhlasit, neměla by ses tentokrát pouštět do žádné dizkuze. Nebude na to vhodná atmosféra a způsobila by sis tím jen zbytečné problémy.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Ačkoliv jsi měla v plánu najít stálého partnera, pomalu zjišťuješ, že k tomu nejspíš není vhodná doba. Máš pocit, že všude kolem tebe jsou samí blázni, kteří se absolutně nehodí pro seriózní vztah. Tak na chvilku zapomeň na partnerství a jen si užívej.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Stále častěji a častěji pociťuješ, že se s partnerem rozcházíte v dost zásadních názorech. Ačkoliv on působí, že ho to netrápí, nemusí tomu tak být. Zkuste si sednout a ujasnit si priority, kam chcete, aby se váš vztah ubíral a jakým způsobem. Jen tak budeš vědět, na čem opravdu jsi.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Po psychické stránce se necítíš úplně nejlíp. Tahle situace ve světě ti nedá spát a často se cítíš naprosto beznadějná. Nedovol aby tě tento stav úplně semlel. Snaž se trávit, co nejvíc času s rodinou a přáteli, ať už naživo nebo virtuálně. Vyraz do přírody, vyčisti si hlavu a protáhni tělo. 

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Nejsi člověk, který rád riskuje, ale momentálně tě něco strašně láká. Důvěřuj své intuici a udělej to, co ti radí srdce. Na hlavu na chvilku zapomeň a vrhni se klidně i do věcí, které ti nejsou vůbec podobné. Bude to krásný pocit!

Autor:
Publikováno: 15. 3. 2021 14:36 Nahlásit obsah