Horoskop na 12. týden (16. 3. 2020 - 22. 3. 2020)

A je tu další týden! Vypadá to, že následující dny budou náročnější, a to především psychicky. Co tě v tomhle týdnu čeká? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Poslední dobou tě tvůj milý poněkud zanedbává. Nepouštěj se do hysterických scén, ale malé připomenutí, že bys o jeho pozornost také stála, určitě neuškodí. Hlavně nezoufej, dřív nebo později si to sám uvědomí a bude se ti to snažit dokonce vynahradit.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Většinou trávíš páteční večery ve společnosti s dobrým pitím a bujarou zábavou. Tohle budeš muset tedy na nějakou dobu oželet, ale neměla bys to brát nějak tragicky. I doma si můžeš užít spoustu zábavy. Zkus třeba ve skříni najít nějaké společenské hry.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Tvůj partner nikdy nebyl velký romantik, ale začíná se pomalu ukazovat, že v těch situacích, kdy ty ztrácíš rozum, dokáže plně převzít kontrolu a uklidnit tě během pár vteřin. Zapomeň na gesta z romantických filmů, tohle je to, na čem záleží.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Tento týden bude dost náročný a to především psychicky. Naštěstí budeš ty i kolegové naladěni na tu správnou vlnu a společnými silami zvládnete v klidu aspoň ty pracovní povinnosti. Snaž se nesoustředit jen na negativa, ale hledat ve věcech ty světlejší stránky.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Máš tendence zůstat za každou cenu ledově klidná a nepanikař ze sebemenších zádrhelů. Ale občas je třeba přijmout vážnost situace a přizpůsobit se, místo toho, aby ses chovala stejně jako dřív. Nezapomínej i na ostatní, ne vždy jednáš jen za sebe.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Snaž se trávit, co nejvíc času na čerstvém vzduchu, jak jen to jde. Nesvědčí ti být celé dny zavřená uvnitř, potřebuješ svěží vánek a trochu sluníčka. Jinak budeš celé dny bez nálady a energie, a při sebemenším problému se sesypeš jako domeček z karet.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Občas vidíš za každou malou bolístkou volání smrti. Neměla by ses neustále pozorovat a při nejmenším píchnutí si diagnostikovat nejrůznější choroby podle internetu. Samozřejmě pokud máš jasné příznaky, je to něco jiného.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Z momentální situace ti začíná trošku strašit ve věži. Měla bys na chvíli zapomenout, co se děje všude kolem a trochu se uklidnit. Omez čas na internetu a pročítání všech článků hoď za hlavu. Raději se věnuj něčemu, co tě baví a dělá ti radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Tvoje výdaje posledních pár měsíců raketově stoupají. Zkrátka si nemůžeš pomoct a máš pocit, že všechno nutně potřebuješ. Zatím ti sice žádná finanční krize nehrozí, ale to se může velmi brzo změnit. Hlídej si víc své finance!

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Občas máš pocit, že tvůj život je bez nějakého jasného cíle, poslání a smyslu. Přemýšlíš nad tím, že kdybys najednou zmizela, vůbec nic by se nestalo. Neutápěj se v takových pochmurných úvahách. Raději najdi něco, co by tvému životu ten smysl dalo!

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Neustále se za něčím honíš. Ani na chvilku se nezastavíš a nezamyslíš se, co to vlastně všchno znamená. Teď je možná ten správný čas trochu zpomalit a zamyslet se nad svým životem, než ti proklouzne mezi prsty. Zastav na chvilku ten chaos a věnuj se těm, kteří jsou pro tebe důležití.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Čeká tě týden plný lásky a zábavy. Konečně s partnerem budete mít důvod, proč zůstat doma spolu sami a užívat si jeden druhého. Nebor to jako nějaké omezení, ale naopak jako dar. Kdy naposled se ti něco takového nabídlo? Tak si to užívej!

Autor:
Publikováno: 17. 3. 2020 12:00 Nahlásit obsah