Herečka Patricie Pagáčová nafotila těhotenské snímky pod vodou. Bývalá hvězda Ulice se podobá mořské víle

Herečka Patricie Pagáčová nafotila těhotenské snímky pod vodou. Bývalá hvězda Ulice se podobá mořské víle Zdroj: Shutterstock

Bývalá hvězda Ulice a porotkyně SuperStar Patricie Pagáčová je v radostném očekávání. Své rostoucí těhotenské bříško se rozhodla zvěčnit neobvyklými fotkami, které vznikly pod vodou. Patricia Pagáčová vypadá na pořízených snímcích překrásně. Ostatně, můžete se o tom přesvědčit také na jejím Instagramu.

Oblíbená herečka Patricie Pagáčová, dívčím jménem Solaříková, nosí pod srdcem své první děťátko. Zda svému manželovi Tiboru Pagáčovi porodí holčičku, nebo chlapečka, zatím veřejně neprozradila. Co ale Patricie Pagáčová ukázala, jsou dechberoucí těhotenské fotky.

I když tato půvabná nastávající maminka těhotenské focení původně neplánovala, přeci jenom k němu došlo. A nejednalo se o nic obyčejného! Patricie Pagáčová si totiž troufla na těhotenské focení přímo pod vodou, což jí muselo jistě stát spoustu odvahy.

“Přiznám se, že jsem těhotenský focení neměla vůbec v plánu, nějak mě to prostě nelákalo, ale nakonec jsem udělala dvě výjimky. Jednu pro časopis Maminka, který vyjde v květnu, a druhou právě s Luckou Drlíkovou, se kterou jsem fotila už několikrát pod vodou a výsledek byl vždycky parádní a nelituju! Ale dvoje focení mi stačí, tím končím. Až budu širší než delší, tak už to na focení moc nevidím,” uvedla bývalá hvězda nekonečného seriálu Ulice na svém instagramovém profilu.

Patricie Pagáčová rovněž vysvětlila, že se skutečně nejedná o žádný Photoshop a fotilo se reálně pod vodou. V každém případě tato oblíbená herečka a moderátorka vzbudila na Instagramu svými podvodními těhotenskými fotkami obrovský rozruch. Známé osobnosti, její přátelé, kamarádi, známí i fanoušci ji chválí za to, že i pod vodou vypadá naprosto neuvěřitelně a podobá se mořské víle v radostném očekávání. 

Originálního těhotenského focení pod vodou se ujala hereččina kamarádka Lucie Drlíková. Nádherná budoucí maminka a skvělá holka Patricie Pagáčová. Tohle bylo naše čtvrté společné focení pod vodou a začínáme si to užívat čím dál tím víc. Tak doufám, že bude to dítě plaváček po mámě,” napsala profesionální fotografka na Instagramu pod jednu z pořízených podvodních fotek.

Autor:
Publikováno: 8. 4. 2021 09:47 Nahlásit obsah