Horoskop na 14. týden (30. 3. 2020 - 12. 4. 2020)

A je tu další týden! Co ti tyhle jarní dny přinesou? Můžeš se těšit na nějaké vzrušení, nebo zůstane vše při starém? Přečti si svůj horoskop, ať víš, co tě čeká.

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

S přítelem momentálně prožíváte drobnou krizi. Utápíš se v hromadě nezodpovězených otázek a nevíš co dál. Neměla by ses tím trápit sama. Vztah je vždy o dvou lidech, tak s partnerem komunikuj a snažte se vaše problémy řešit společně.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Jsi cílevědomý člověk, který když něco chce, tak na tom tvrdě pracuje. Měla by sis ale čas od času uvědomit, že existují věci, které jsou důležitější než tvůj osobní úspěch. Občas je třeba své ambice odstavit na druhou kolej a soustředit se na to, co je opravdu stěžejní.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Jsi velmi starostlivá osoba. Pro zdraví a spokojenost ostatních jsi schopná se rozkrájet. Ale jakmile jde o tebe, tak se dost zanedbáváš. Neměla bys péči o sebe a své zdraví zanedbávat. Dřív nebo později by se ti to mohlo vymstít. A to určitě nechceš.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Hlavou se ti honí hromada nápadů, ale nikdy nebyl pořádně čas je uskutečnit. Teď by to ale konečně šlo, ale ty si nevěříš natolik, abys šla s kůží na trh. Zkus to pro začátek jen u kamarádů. Nebudeš se tolik stydět a oni ti poskytnou zpětnou vazbu.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Poslední týdny pro tebe nejsou moc šťastné. Tak si udělej aspoň nějakou radost něčím hezkým. Mrkni na internet, určitě tam najdeš něco, co by ti radost udělalo a ještě tak podpoříš nějaké české podnikatele. Za to ti budou v téhle nelehké době určitě vděční.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Dny se ti poslední dobou vlečou a ty si můžeš nudou ruce ukousat. Zkus tenhle čas využít k něčemu kreativnímu a co ti bude i nějakým způsobem užitečné. Zkus třeba nějaké nové recepty. Uvařit nebo upéct něco dobrého. Radost bude mít celá rodina.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Poslední dobou jsi to měla v práci spíš pohodovější. Teď ale budeš muset zas trochu šlápnout do pedálů. Nelekej se množství práce. Ber to hlavně v klidu a popořadě, aby ses vyvarovala hloupých chyb. Ty by ti mohly i jednoduchý úkol pořádně zkomplikovat.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Miláček se snaží být romantický. Bohužel to není zrovna jeho parketa, tak tě jeho romantické gesta spíš rozesmívají, než dojímají. Přesně tohle na něm ale miluješ, tak mu to vysvětli, ať z toho zbytečně nesmutní.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Tvůj milostný život není poslední měsíce zrovna velká sláva. Občas nevíš, na čem vlastně jsi a jindy si zas nejsi jistá, zda o to vůbec ještě stojíš. Teď je ideální doba si ve svých myšlenkách udělat pořádek a rozmyslet si, co dál.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

V práci jsou všichni nervózní a roztěkaní. Teď není čas na srandičky ani připomínky. Hleď si své práce a svoje případné nápady ke zlepšení si nechej raději na později. Teď by ses nemusela setkat s úspěchem.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Máš teď hromadu času přemýšlet, a tak tě straší tvoje staré chyby. Nezavírej před nimi oči, postav se jim čelem a smiř se s tím, že se to prostě stalo. A hlavně sama sobě odpustit. Jen tak se budeš moct posunout dál.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Tento týden pro tebe bude hodně náročný. Spoustu věcí sis nechala na poslední chvíli a předpokládala, že se situace ve světě za tu dobu zlepší. Zatím se toho ale moc nezměnilo, tak budeš muset zabrat, abys to teda všechno zvládla.

Autor:
Publikováno: 6. 4. 2020 18:47 Nahlásit obsah