Horoskop na 15. týden (13. 4. 2020 - 19. 4. 2020)

A je tu zase pondělí! Kvůli momentální situaci musíme letošní svátky jara trávit jinak, než jsme normálně zvyklí. Jak se s tím popereš? A jak bude vypadat tvůj následující týden? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Další týden uběhl a tobě aktuální stav začíná trochu narušovat zdravý rozum. Nepropadej panice, situace se bude nejspíš postupně uvolňovat. Tak nedělej hlouposti a ještě tu chvilku vydrž!

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Následující týden bude dost náročný. Zvlášť s rodinou nebude možné se domluvit na tom, jak strávit následující dny. Nemá cenu se pouštět do hádek, svého nejspíš stejně nedosáhneš a konflikty by vám akorát zkazily den. Tak zkuste aspoň najít tu nejvhodnější alternativu pro všechny.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Čas trávený doma už ti trochu leze na mozek a jsi ráda za každé prohozené slovo s někým, kdo nepatří do rodiny. Zkus to ale spojit s něčím užitečným. Prohoď pár slov se starší sousedkou a nabídni jí, že jí třeba přineseš nákup. Určitě bude za takovou iniciativu ráda.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

S partnerem neprožíváte zrovna lehké období, momentální situace vás bohužel rozděluje a váš vztah tak strádá. Zkuste tuhle situaci zvrátit v něco dobrého. Uvědomte si, že lidé dřív neměli tolik možností být neustále v kontaktu. Jsou přece i jiné způsoby než jen fyzická blízkost. Zkuste být vynalézaví.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Poslední dobou tě to stále víc láka vyrazit do přírody, kde za celé hodiny nepotkáš živou duši. Neber ale takovou „divočinu“ na lehkou váhu. Stačí chvilka nepozornosti a neštěstí je na světě. Zvlášť pokud se tam vydáš sama.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Neberte první dojem na lehkou váhu. Pokud to podceníš, mohla by ses zvlášť v práci dostat do nepříjemné situace, z které se ti dost možná nepodaří jen tak vybruslit. Raději nechej žerty stranou a chovej se profesionálně, jak nejlíp dokážeš.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Partner nebude v následujícím týdnu v nejlepší náladě. Raději se vyvarujte věcem, které by mohly vést k nějakému konfliktu. Uplynulé týdny pro něj byly psychicky dost náročné a čeká už jen na tu poslední kapku. Zkus mu raději něčím udělat radost.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

I když jsi nějakou dobu nechtěla žádného chlapa ani vidět, osud se rozhodl jinak. Než si se nadála, už v tom zase lítáš, ale stále někde hluboko v hlavě slyšíš tenký hlásek, který tě varuje před další katastrofou. Na chvilku na něj zapomeň a poslouchej jen své srdce. Nebudeš litovat!

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Momentální situace tě pomalu dohání k šílenství a svůj neklid se snažíš zajídat. Takže se u tebe doma vaří a peče od rána do večera. Tvojí psychice to ale zas tolik nepomáhá. Zkus raději něco jiného. Třeba vyrazit do přírody a trochu se hýbat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Aktuální situace na tebe nějaký extrémní dopad nemá, ale spousta živnostníků se momentálně potýká s finančními problémy. Existuje spousta forem, jak jim teď pomoci. Třeba nákupem služby, která proběhne až to bude možné. Musíme si přece pomáhat!

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Neplýtvej momentálně nabitý volný čas pouhým sledováním hloupých seriálů. Využij naopak toho, že máš teď hromadu času a trochu se vzdělávej. Vždy se vymlouváš, že nemáš čas. Tak teď neseď se založenýma rukama.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Ráda bys vyrazila mezi lidi, ale momentálně to zkrátka nejde. Nezoufej, a hlavně se nesnaž nařízení obejít. Zkus se třeba domluvit s kamarády a udělejte si aspoň malou akcičku skrz videohovor. Uvidíš, že se i tak pobavíte.

Autor:
Publikováno: 14. 4. 2020 11:20 Nahlásit obsah