Horoskop na 16. týden (18. 4. 2022 - 24. 4. 2022)

A je tady další týden! Dny utíkají rychleji a rychleji a už jsme v druhé polovině dubna. Co ti přinesou následující dny? Můžeš se těšit na klid a pohodu, nebo se budeš trápit? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Pokud máš chuť potkat někoho nového, nenechej se limitovat současnou situací. Neodsuzuj dopředu internetové seznamky. Stojí to za zkoušku, jen se musíš obrnit trpělivostí a nemít zbytečná očekávání. Nakonec bys mohla být velmi překvapená.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

V práci dřeš od rána do večera, ale výsledek, ve který doufáš, je stále v nedohlednu. Nepolevuj v nastaveném tempu. Když vydržíš jěště nějaký čas, odměna se jistě dostaví. Spíše než na momentální neúspěch se zaměř na své pokroky.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Máš o svém budoucím partnerovi dost jasné představy. Ve tvém životě tě ale provází spíše muži, kteří jsou pravým opakem. Nenechej se zlákat na sladké řečičky a hezké oči, raději se zaměř na jejich charakter. Budeš pak ve vztahu mnohem šťastnější.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Šéf bude nad tebou stát s bičem a bude vyžadovat stoprocentní výkony. Takový tlak ti ale nedělá dobře a práce se ti tak bude hroutit pod rukama. Následující týden nebudeš zrovna ve své kůži. Naopak v osobním životě budeš mít velké štěstí.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Využij pěkného počasí jakmile sluníčko vykoukne. V tomhle aprílovém počasí nevíš, jak dlouho to potrvá. Po dlouhé době by ses mohla konečně odhodlat k nějaké sportovní aktivitě. Protáhneš si tělo a vyčistíš si hlavu. A při trošce štěstí nachytáš i vitamín D.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

V následujícím týdnu tě čeká spousta pozornosti od jedné osoby. Z počátku si nebudeš jistá, zda je ti to příjemné či nikoliv. Nebuď tolik odmítavá, nemusíš se k ničemu zavazovat, jen ho zkus poznat. Nakonec budeš mile překvapená, a kdoví, co se z toho vyvine.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Poslední dobou má šéf spoustu požadavků, které jsou mnohdy úplně nereálné. Nenechej na sebe tyto zbytečné úkoly sypat. Raději si s ním promluv. Na tento rozhovor se ale pořádně připrav a nenechej se odbýt. Podložené argumenty ho jistě přesvědčí.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Následující dny nebudou zrovna nakloněny humoru. Ráda si zavtipkuješ, ale tentokrát by se ti to nemuselo vyplatit. Většina z tvých vtípků by nemusela být správně pochopena a dostala by ses zbytečně do problémů. Raději si dávej pozor na pusu!

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Rodinná situace bude v následujících dnech dost napjatá. Bohužel i ty budeš obětí jedné z hádek, ačkoliv budou všechny naprosto zbytečné. I když se budeš snažit všechny spory urovnávat, nakonec budeš za špatnou právě ty. Neber si to nějak osobně a nejlépe se do ničeho nepleť.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Čeká tě náročný pracovní týden. Povinností budeš mít nad hlavu a šéf bude mít obrovské množství připomínek. To ti poleze pěkně na nervy a bude tě to jen zdržovat. Neboj se ozvat. Šéf bude mít dobrou náladu, takže si to vyslechne s úsměvem.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Ve tvém okolí se objeví osoba, která se tě bude snažit zaujmout. Tebe to ale nechá naprosto chladnou a nebudeš mu věnovat žádnou pozornost. Není to ale člověk, který se snadno zvládá. Takže se ho ještě nějakou dobu nezbavíš.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

V práci tě čeká opravdový blázinec. Na stole se ti bude kupit hromada práce a do toho tě budou zaměstnávat i kolegové. Navíc i šéf nebude mít nejlepší náladu. Nedá se dělat nic jiného, než vydržet. Nebude to trvat věčně.

Autor:
Publikováno: 19. 4. 2022 09:54 Nahlásit obsah