Horoskop na 16. týden (20. 4. 2020 - 26. 4. 2020)

Další týden je tady! Budeš v následujících dnech zářit štěstím nebo tě naopak čeká nějaký pořádný problém? Přečti si svůj horoskop na tento týden!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Snažíš se být nápomocná svému širokému okolí, ale angažováním se do věcí, kterým vůbec nerozumíš, není zrovna nejšťastnější způsob. Navíc to může působit dojmem, že si hraješ na všeználka. Raději se drž toho, čemu opravdu rozumíš.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Poslední týdny jsi spíš zahálela, než plnila své povinnosti. Ale ty se teď pomalu začíná hlásit o pozornost. Nedá se nic dělat, měla by ses do toho dát dřív, než ti to přeroste přes hlavu. Pak už by bylo opravdu zle!

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Neprožíváš zrovna nejšťastnější období a tvé problémy tě pomalu ale jistě začínají dusit. Hlavním zádrhelem je to, že jsi na všechno sama. Ne nadarmo se říká, že víc hlav, víc ví. Nedělej ze sebe hrdinku, co všechno zvládne a řekni si o pomoc.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Nevyžaduj po ostatních, aby dodržovali něco, co ty sama schopná dodržet nejsi. Než tě něco takového vůbec napadne, představ si sama sebe na jejich místě a až potom jednej. Tobě by se také nelíbilo, kdyby tě někdo stavěl do takové situace.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Neoplýváš zrovna velkým sebevědomím. Takže i když se ti hlavou honí jeden skvělý nápad za druhým, málokdy to dokážeš prodat. Měla by sis víc věřit a umět se aspoň párkrát za čas dokopat k tomu, abys šla s kůži na trh. Jinak se nikdy nehneš z místa.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Jsi beznadějná optimistka, která je přesvědčená, že s úsměvem na rtech je možné úplně všechno. Bohužel realita je často dost jiná a na nějaký ten zádrhel můžeš narazit opravdu kdekoliv. Snaž se být připravená i na takovou situaci. 

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

V práci platíš za člověka, který si nenechá jen tak něco líbit a ozve se, pokud s něčím nesouhlasí. Taky přesně víš, co od dané práce očekáváš. Bohužel si takhle dupnout neumíš i v osobním životě. Měla bys tuhle svou bojovnost využít i ve vztahu.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Poslední dobou nejsi se svým tělem dvakrát spokojená. A teď se k tomu pomalu přidávají "vtipné" poznámky blízkých, takže ti to hlavou vrtá čím dál víc. Přestaň nad tím dumat a raději se zvedni z gauče a něco dělej. Fňukáním nic nezměníš.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Momentálně nezažíváš zrovna nejšťastnější období, bohužel sama s tím nic moc nezmůžeš. Občas zkrátka nezbývá nic jiného než zatnout zuby a vydržet i to, co pro nás není žádným potěšením. Snaž se neutápět ve vlastním neštěstí, ale raději se na celou situaci podívej s odstupem a nadhledem.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Váš vztah poslední dobou nezažíval zrovna nejrůžovější období, ale vypadá to, že se situace uklidnila a našli jste si konečně čas pro sebe. Posledních pár týdnů bylo dost krušných, ale už je to pryč. Teď máte příležitost si to konečně vynahradit.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Momentálně prožíváš jedno z nejhezčích období v tvém životě. Posledních pár měsíců nebylo sice jednoduchých, ale teď se všechno obrátilo k lepšímu a ty konečně zažíváš štěstí. A právě to je některým trnem v oku. Neohlížej se na ně a užívej si to.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Posledních pár týdnů se doslova topíš v hromadě povinností. Měla by ses zamyslet, co z toho je stále ještě potěšením a co je nepříjemná rutina. Nemá cenu se trápit něčím, co už tě dávno netěší a jen tě to obírá o čas. Měla by ses něčeho vzdát dřív, než tě povinnosti úplně zavalí.

Autor:
Publikováno: 21. 4. 2020 10:30 Nahlásit obsah