Horoskop na 17. týden (27. 4. 2020 - 3. 5. 2020)

Co tě následující týden čeká? Budeš klopýtat od jednoho problému ke druhému, nebo naopak tě čeká týden zalitý sluncem a štěstím? Přečti si svůj horoskop, ať víš, co čekat.

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Poslední týdny tě pronásledují pochybnosti o tvém vztahu s partnerem. jeden den míjí druhý a ty stále nevíš, jestli to má všechno vůbec cenu. Neplácej se v tom sama! Vztah je záležitostí vás obou, tak se do řešení problémů vrhněte společně.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Jsi člověk, kterého na cestě za svým snem, jen tak něco nezastaví. Nezapomínej ale, že existují i nemateriální věci, které se penězi koupit nedají. A právě kvůli těm je občas potřeba přibrzdit a rozmyslet se, jestli už nejdeš přes čáru.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Poslední dobu se utápíš ve stereotypu a nudě. Zoufale hledáš něco, co by tě aspoň trochu rozptýlilo. Neboj, pořádné překvapení na sebe nenechá dlouho čekat. Kdoví, třeba nakonec budeš po nějaké nudě ještě toužit.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Už před nějakou dobou jsi se zasekla na místě a nevíš, jak se hnout z místa. Stojíš před velkým rozhodnutím, které by tvůj život do budoucna velmi ovlivnilo a nevíš, jak dál. Seber všechny síly a konečně udělej ten krok. Jinak se tvůj život neposune nikdy nikam.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Poslední týdny a měsíce nebyly v práci úplně dle tvých představ, ale tento týden se začne konečně něco dít a všechno se zas obrátí k lepšímu. Hlavně nepodceňuj situaci, jinak bude z téhle pozitivní změny spíš pěkné fiasko.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Poslední týdny byly dost náročné, takže nebylo moc času na nějaké radovánky. Teď bude konečně času víc, tak ho nepromarni poleháváním doma a raději vyraz někam do přírody nadýchat se čerstvého vzduchu. Uvidíš, jak se ti hned zlepší nálada.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Ještě do nedávna ti tvůj single život plně vyhovoval, ale časy se mění. Potkala jsi někoho, z koho se ti úplně podlamují kolena, jen co promluví. A když i on má zájem, tak bys nejraději skákala dva metry do vzduchu. Nenechej se ale ulovit tak snadno a dělej chvilku drahoty. On bude šílet.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Poslední měsíce se cítíš úplně bez života. Jsi neustále unavená a podrážděná. Zkus se zamyslet nad tím, co jíš. Snaž se zařadit co nejvíc zeleniny a ovoce a přidat pravidelný pohyb. Uvidíš, že sluníčko, čerstvý vzduch a pestrá strava ti zase vženou krev do žil.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Jsi plachá duše a bojíš se v práci ozvat, když se ti něco nelíbí ,nebo máš naopak nějaký nápad. Měla bys na svém sebevědomí pracovat, ať vždy jen nesedíš tiše v koutku. Zkus to prvně na sympatických spolupracovnících a pak se postupně dopracuješ až k šéfovi.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Máš ráda svůj klid a není ti zrovna po chuti, když tě někdo nutí do věcí, které neznáš. Bohužel v následujících týdnech a měsících se změnám nevyhneš. Zkus k tomu přistupovat pozitivněji, změna nemusí být jen negativní.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Po finanční stránce se ti poslední dobou celkem daří a na obzoru není nic, za co bys našetřené peníze chtěla utratit. Možná bys je mohla do něčeho investovat a přijít si tak časem na nějaké další. Pečlivě si to ale promysli, ať své těžce vydřené peníze nevyhodíš oknem.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Po pracovní stránce by to snad už ani nemohlo být lepší. Tak jako teď se ti v práci snad nikdy nedařilo. Bohužel je to někdy na úkor osobního života. Nezapomínej na partnera, i když teď žiješ převážně prací. Jednou bys toho mohla ošklivě litovat.

Autor:
Publikováno: 27. 4. 2020 15:18 Nahlásit obsah