Horoskop na 19. týden (8. 5. 2023 - 14. 5. 2023)

Týden uběhnul jako voda a je tu další pondělí! Co ti přinesou dny následujícího týdne? Budeš si užívat nebo budeš spíš trpět? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Po delší době se ti zase podaří najít nějaký čas a vyrazit s rodinou na výlet. Hlavně nepodceň přípravu! Vše si raději dopředu pořádně naplánuj a zajisti vše potřebné. Budeš pak mnohem více připravená na všechny nečekané situace a společný čas si pořádně užijete.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Dávej si pozor na to, jak se chováš ke svému partnerovi. Občas jednáš především ve svém zájmu a na jeho potřeby nebereš ohledy. Tvůj milý je sice tolerantní, ale každý pohár trpělivosti jednou přeteče. Měla bys zapracovat na tom, abys mu dala najevo kolik pro tebe znamená.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Čeká tě velmi náročný pracovní týden. Práce budeš mít tolik, že nebudeš vědět, kam dřív skočit. Nesnaž se vše dokončit před víkendem, ať se děje, co se děje. Zbytečně by ses jen dopustila spousty chyb z nepozornosti. Nějaká práce půjde určitě odložit na další týden.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Váš vztah bude v následujících dnech čelit zkoušce. Bude se mezi vás snažit dostat osoba, která nemá zrovna dobrou pověst. Vyhni se žárlivým scénám, raději dej partnerovi najevo, že mu naprosto důvěřuješ. Nakonec vše dobře dopadne.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Následující dny se ponesou ve znamení romantiky a milostných hrátek. Partner bude mít po delší době opravdu skvělou náladu a bude vám spolu moc dobře. Některé povinnosti tě ale budou nutit vaše romantické hnízdo opustit. Zkus to přeložit na jindy a užívejte společných chvil.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Tento týden bude pro tebe velmi úspěšný. Tvůj nadřízený si doposud nebyl moc vědom tvých kvalit, ale následující dny ho jasně přesvědčí o tom, jakou má v týmu hvězdu. Velmi mile ho překvapíš a nemine tě ani odměna. Jen tak dál!

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Tvé milostné vzplanutí se poslední dobou mění jako na horské dráze. Dej si na nějaký čas pauzu a soustřeď se spíš na sebe. Zjistíš pak, co od života a případného partnera chceš. Neztrácej čas s někým, kdo ti jen motá hlavu a na budoucnost nemyslí.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

V práci se ti konečně poštěstí dostat od šéfa projekt, který budeš moc vést sama. Vedoucí role ti svědčí a všechny okolo svými schopnostmi oslníš. Kolegové i šéf budou velmi překvapení a výrazně ti to zvedne hodnocení. A nejspíš se budeš moct brzy těšit na další podobnou příležitost.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Tvůj milý nebude mít v následujících dnech zrovna nejlepší náladu a bude mít spoustu poznámek, kterými se tě bude snažit vyprovokovat k hádce. Nedovol mu to! Udělalo by to jen škodu. Raději se věnuj svým povinnostem, ono ho ta za chvíli přejde.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Následující týden nebude tvůj nejlepší. Zvlášť po pracovní stránce tě čeká spousta peripetií. Nebudeš se moc soustředit, a tím pádem se ti podaří nasekat spoustu chyb. Naštěstí máš hodné kolegy, kteří tě na většinu z nich upozorní.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Jsi aktivní člověk, který ve svém volném čase nerad zahálí. Poslední dobou máš ale všeho dost a jsi stále unavená. Netlač se zbytečně do žádných aktivit, raději si udělej pohodičku a pořádně si odpočiň. Pak budeš zase plná elánu a energie.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Neplýtvej svůj volný čas na aktivity, které ti v konečném důsledku nic nedají. Raději volné chvíle využij k tomu, aby ses něco naučila, nebo vyrobila něco užitečného. Uvidíš, jak z toho bude mít mnohem větší radost.

Autor:
Publikováno: 9. 5. 2023 16:40 Nahlásit obsah