Horoskop na 2. týden (6. 1. 2020 - 12. 1. 2020)

Máme tu další pondělí a začátek nového týdne. Copak tě tenhle týden čeká? Budeš si užívat svou běžnou pohodičku, nebo se můžeš těšit na nějaké překvapení? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Tento týden bude emocionálně náročný. Spoustu tvých známých postihne nějaká osobní tragédie a ty budeš jejich vrba. Poraď jim, utěš je, ale hlavně je vyslechni. To je to, co teď potřebují ze všeho nejvíc.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Lásce se nedá poručit, to teď víš mnohem víc než dřív. Rozum, kamarádi a všechno ti říká, že to není dobrý nápad. Ale srdce má odlišný názor. Dovol si na chvíli rozum neposlouchat, věř plně svým citům.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Tvůj milostný život je poslední dobou dost složitý,a tebe to trápí. Nejde řešit celou situaci jedním způsobem. Tvůj problém se skládá z mnoha menších problémů a na ty by ses měla zaměřit. Postupuj po malých krůčcích a situace se bude pomalu stávat jasnější.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Po letech máš nejraději své staré kamarády a nerada k sobě do života pouštíš někoho úplně nového. Nezavrhuj jakoukoliv novou známost, mohla bys tak přijít o setkání se skutečně zajímavými lidmi, kteří mohou tvůj život velmi obohatit.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Tví blízcí jsou někdy až neúprosně vytrvalí v dávání rad do života. Tobě to už pěkně leze krkem, ale nejsi schopná se ozvat, abys je náhodou neranila. Takhle to ale dál nejde, zkrátka zatni zuby a sděl jim tu nepříjemnou pravdu.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Nerada se pouštíš do věcí, které neděláš často. Ráda si hovíš ve své komfortní zóně a jsi tak rádoby spokojená. Pokud ze své bubliny nevystoupíš, tak se nikam neposuneš, nezažiješ nic nového. Zkus to aspoň občas, aspoň malý krůček.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Práce máš nad hlavu a pořád přibývá. Jeden úkol střídá druhý a ty máš pocit, že se konce nikdy nedočkáš. Pro samé povinnosti pak zapomínáš na odpočinek a někdy kvůli nim zanedbáváš i spánek. Takhle nemůžeš fungovat dlouho, první si musíš odpočinout, abys mohla podávat stoprocentní výkony.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Tvoje kamarádské kontakty poslední dobou udržuješ jen díky internetu a i tak to není žádná sláva. Povinnosti jsou jedna věc, ale udržovat přátelství je důležité. Když se budete snažit, určitě ve svém nabitém programu nejdeš místo nejen ty, ale i tvé kamarádky.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Tohle počasí ti nedělá vůbec dobře, náladu máš pod psa, jak už dlouho ne. Je potřeba vyplavit nějaké endorfiny. Neseď doma a nenuď se. Raději si vyraz někam zasportovat. Například hodinka v bazénu tě nabije na dva týdny dopředu.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Před Vánoci jsi měla dost hektické období v práci a spousta kolegů se rozhodla ti pomoct. Teď je na řadě, abys jim jejich laskavost oplatila. Uvidíš, jak je to mile překvapí a budou určitě ochotní ti pomoci i příště.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Tento týden tě čeká o něco volnější pracovní program, takže budeš mít víc času. A je jen na tobě, jak ho strávíš - jestli s rodinou, přáteli nebo si vyhradíš chvilku jen pro sebe. Důležité je, aby sis odpočinula a vyčistila hlavu od starostí.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Krásou a spoustou znalostí sice neoplýváš, ale srdce máš na pravém místě. Právě tohle má na tobě tolik lidí rádo a je to důvodem, proč si tě tak váží. Nedělej si těžkou hlavu z poznámek o tvém vzhledu, není to nic důležitého.

Autor:
Publikováno: 6. 1. 2020 15:33 Nahlásit obsah