Horoskop na 20. týden (13.5. 2019 - 19.5. 2019)

Další týden je tady! Budeš zářit štěstím nebo tě naopak čeká nějaký problém? Přečti si svůj horoskop na tento týden!

Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Budeš mít sklony chovat se trochu nepřiměřeně, když budeš mít pocit, že někdo zachází špatně s tvými blízkými. Snaž se to ale krotit a buď obezřetná, mohlo by se stát, že si celou situaci jen špatně vyložíš. Tvoje reakce by ti pak mohla vysloužit pěkný trapas, a i pár nepříjemností do budoucna.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Tento týden se v práci neponese zrovna v dobré náladě. Šéf i kolegové budou chrlit jednu připomínku za druhou a ty budou důvodem dalších nepříjemností. Snaž se ode všeho držet co nejdál a zbytečně se nezaplétat do hádek.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Poslední dobou jsi udělala pár důležitých rozhodnutí a zatím za nimi pevně stojíš. Tento týden tě ale čeká těžká zkouška. Spousta lidí se tě od nich bude snažit odradit, změnit tvůj názor a ideálně ho vyměnit za ten svůj. Měj pevnou vůli a nevzdávej se!

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Ráda by sis užívala, co hrdlo ráčí. Bohužel tvá momentální situace, ani tvé okolí tomu moc nepřeje. Jednou za čas si vyhodit z kopýtka můžeš, akorát nejspíš budeš muset čelit nesouhlasným pohledům. Vykašli se na to a užívej si!

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Kolegové v práci ti občas lezou vyloženě na nervy. Neodepisuj je hned jen proto, že ti jejich řeči lezou krkem. Podívej se na situaci i z jejich hlediska, nejen z toho svého. Uvidíš je pak rázem v jiném světle.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Navenek to vypadá, že jste s tvým partnerem téměř dokonalá dvojice. Občas se ale obáváš, co se stane, když vyjádříš své názory a budeš si chtít prosadit svou. Nenechej partnera, aby řídil celý tvůj život. Neboj se mluvit do vašeho společného života.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Poslední dobou ses věnovala spíš rodinnému životu, ale teď by ses ráda zase vrátila naplno do práce a budovala kariéru. Doma budeš mít bezmeznou podporu, a právě tohle tě ze začátku bude hnát nejvíc dopředu. Hlavně by sis na sebe neměla klást příliš velké nároky.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

V práci tě čeká po delší době zase něco nového. Z počátku nebudeš moc vědět, co s tím, ale budeš ráda, že ses dostala zase k něčemu, co ještě neznáš a můžeš se přiučit novým věcem. Neboj se požádat o radu zkušenější z kolegů, jim to jednak trochu zalichotí a tobě se dostane cenné rady.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Tvoje drahá polovička tě svým chováním posledních pár týdnů pěkně vytáčí a sem tam tě nutí i k žárlivosti. Dejte si na pár dnů pauzičku. Vyraz za rodiči nebo na výlet s kamarádkou. Až se za pár dní vrátíš, budete jako vyměnění a všechno bude zase v nejlepším pořádku.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Vždy jedeš na plné otáčky, je ti líto jen tak proflákat i třeba jen jednu hodinu. Měla by ses naučit relaxovat, na chvilku úplně vypnout a nedělat vůbec nic. Zkus do toho zapojit i partnera, aspoň spolu strávíte víc času.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Občas tě trápí tvoje finanční situace a zvlášť to, že většina tvých známých si každou chvilku cestuje po světe, zatímco ty trčíš pořád doma. Určitě by se ti podařilo každý měsíc ušetřit nějakou korunu a časem se třeba najde i na krásnou dovolenou. Stačí občas oželet nové boty.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Tento týden pro tebe bude jedním z těch náročnějších. Nebudeš se cítit zrovna dobře ani fyzicky, ani psychicky. Snaž se veškerou námahu omezit na minimum a nechej se hýčkat. Poslední dobou toho na tebe bylo dost a náležitě se to na tobě podepsalo, teď je na řadě odpočinek.

Autor:
Publikováno: 13. 5. 2019 10:43 Nahlásit obsah