Horoskop na 21. týden (25. 5. 2020 - 31. 5. 2020)

A je tu další pondělí! Co tě tento týden čeká? Budeš se radovat z maličkostí, nebo tě budou spíš trápit problémy? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

V následujících týdnech se ti bude dařit tak, jak už dlouho ne. Nepromrhej tohle štěstí jen tak na hloupostech, ale pořádně ho využij. Bude se ti dařit havně po studijní stránce, tak neváhej a využij možnosti si rozšířit obzory.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Pokud jsi už nějakou dobu nezadaná, teď se blíží ideální chvíle, kdy se porozhlédnout po novém partnerovi. Nevrhej se ale do nového vztahu jen tak bezhlavě, snaž se toho druhého nejdřív poznat a až pak váš vztah posunout na další úroveň.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Poslední týdny pro tebe nebyly po psychické stránce lehké. Největší oporu jsi našla v rodině, což bylo pro tebe velké překvapení, zvlášť když mezi vámi v poslední době nepanovaly nejlepší vztahy. Užívej si toho, že si opět rozumíte a zkus pro ně vymyslet nějaké hezké překvapení.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Láska je dost nevyzpytatelná věc a tebe to nepřestává neustále udivovat. Vždy když už si myslíš, že máš vše pod kontrolou, objeví se někdo, kdo tě úplně vyvede z omylu. Nebraň se tomu a nechej se občas zkrátka unést tím pocitem zamilovanosti.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Po pracovní stránce tě čeká náročný týden. Povinnosti se na tebe budou hrnout ze všech stran a do toho budeš mít ještě plno vyřizování navíc. Tohle náročné období bude sice poněkud delší, ale není to nic, co by se nedalo vydržet. Tak zatni zuby a vydrž.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Už nějakou dobu máš doma i v práci dost velkou pohodu. Brzy se ale mají věci změnit, tak by ses měla začít připravovat, ať to pro tebe není tak velký šok. Z odvedené práce budeš mít nakonec tak velkou radost, že se ti po tom odpočinku ani nebude stýskat.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Letní počasí tě občas svádí k mlsání. Snaž se ale tyhle záchvaty trochu korigovat, ať se pak v létě u bazénu nemusíš stydět. Pár dobrot za čas není nic hrozného, ale nezapomínej taky na pohyb a pitný režim.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Konečně se ti vrátila ztracená energie a máš plno síly na to, abys dala do pořádku vše, co jsi dosud nezvládla. V práci budeš k nezastavení a vedoucí na tebe budou mít jen samou chválu. Využij toho a pusť se do toho, co jsi už dávno odkládala.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Tvému milostném životu budou následující dny přát. Tolik nápadníků jsi už dlouho neměla a ani nevíš, kam dřív. Zapomeň na všechny věci okolo a snaž se zaměřit na to, jak si s daným člověkem rozumíš. Vzhled ti spokojený vztah nezajistí.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

V následujících dnech u šéfa velmi stoupneš v ceně. Bude rád, že má konečně někoho, kdo jeho starosti chápe, a tak ti dost možná i nějaké záležitosti svěří. Nezklamej jeho důvěru a ukaž mu, jak se umíš otáčet.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Láska dokáže občas i dost bolet. Bohužel jsi v posedních měsících zjistila, že ne každý je ten rytíř na bílém koni. Nedávej svoje srdce jen tak každému, mohlo by ti to přinést spoustu bolesti a zbytečných starostí. Pořádně si rozmysli, než se někomu otevřeš. 

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

V práci tě čeká pořádná dávka vzrušení a nových zkušeností. Po dlouhé době tě bude tvoje práce opravdu hodně bavit a i to se odrazí na tvém výkonu. To nezůstane bez povšimnutí a vedení tě bude pečlivě sledovat, jak se situace vyvine.

Autor:
Publikováno: 26. 5. 2020 12:18 Nahlásit obsah