Horoskop na 26. týden (1.7. 2019 - 7.7. 2019)

Máme tu další týden! Co ti první prázdninové dny přinesou? Budeš si užívat sluníčka a pohody, nebo tě čeká pěkně nepříjemná atmosféra a starosti? Přečti si svůj horoskop, ať víš, co tě čeká.

Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Poslední dobou nejsi zrovna v nejlepší náladě. V jednom kuse jsi podrážděná a kousavá. To dělá těžkou hlavu tvému partnerovi, který tě sice nadevše miluje, ale tvoje náladičky mu už pekelně pijí krev. Zkus na tom zapracovat, minimálně kvůli jemu a vašemu vztahu.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Tento týden bude po pracovní stránce dost chabý. Práce tě nebude moc těšit a budeš zoufale pokukovat po počasí venku. A to se na tvém výkonu docela projeví, neustálým přemýšlením nad válením u vody, nasekáš spoustu chyb, které tě budou v konečném důsledku stát spoustu minut navíc.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Rodinné peripetie jsou u vás zrovna na denním pořádku. O to víc tě tyhle situace znervózňují a štvou. Bohužel to nevypadá, že by někdo chtěl ustoupit, takže budeš muset rodinné sváry zažehnávat právě ty. Dávej pozor, abys byla nestranná, nebo z toho nakonec vyjdeš nejhůř ty sama.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Jak začal čas dovolených a v práci je vás míň, tak si šéf začne víc všímat jakou práci odvádíš. Je to ideální čas ukázat své kvality a plně rozvinout svůj potenciál. Šéf bude ohromen a následky na sebe nenechají dlouho čekat. Odměna je jistá!

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Poslední dobou se ti ohromně daří. Jedna radostná novina střídá druhou a ty se nestačíš divit, kolik štěstí tě potkalo. Užívej si tohle radostné krátké období, co to jen půjde. Už dlouho sis neužila tolik pohody!

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Celé dny ve městě jsou dost únavné. Všechno je rozpálené do běla a ty máš co dělat, aby ses udržela na nohou. S klimatizací bys to ale neměla moc přehánět, nebo tě čeká nepříjemné nachlazení. Nezapomínej na pitný režim!

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Celou dobu akorát ležíš doma a nudíš se. Venku je tak krásně, tak by byla škoda nevyrazit někam ven. Vezmi kamarádku nebo přítele na zmrzlinu nebo do bazénu. Malé rozptýlení jim určitě udělá radost.                                                                                                 

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Tvůj miláček tě poslední dobou docela trápí. Léto není jeho nejoblíbenější období a tyhle vedra mu docela lezou na hlavu. V bytě je s ním k nevydržení a venku ho zas otravuje slunce a hmyz. Nechej ho někdy doma a vyraz třeba ven s kamarádkou, nebo se zblázníš ty z něj.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Nejsi zrovna zvyklá na romantická gesta, ale když už se tvůj milý k něčemu výjimečně odhodlá, tak to stojí za to. I když máš ráda v rukou otěže, nechej to tentokrát všechno na něm a uvidíš, co to bude za jízdu.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Nesnaž se být za každou cenu tou nejlepší. Když se moc snažíš, tak ostatním lezeš dost na nervy, a ještě se ti ani nic nepodaří, jak by si představovala. Raději se uvolni a buď přirozená. Pak ti půjde všechno mnohem líp.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Většina z tvých kolegů si odjela na dovolenou a ty teď máš práce až nad hlavu. Bohužel to tak mají všichni, takže požádat někoho o pomoc nepřipadá v úvahu. Snaž se si v tom aspoň udělat systém, ať neběháš od jedné věci ke druhé.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Ráda bys ve vztahu zažila trochu vzrušení, stereotyp tě ubíjí a ty toužíš po nějaké změně, něčem novém. Tvůj partner má bohužel raději klid a svoje pohodlí. Pokuste se vaše požadavky nějak skloubit, ať jste spokojení oba. Komunikace je základ!

Autor:
Publikováno: 3. 7. 2019 09:21 Nahlásit obsah