Horoskop na 3. týden (16. 1. 2023 - 22. 1. 2023)

A je tu nový týden! Jak se ti tento týden bude dařit? Budeš zoufale toužit, aby už skončil? Nebo si ho naopak užiješ? Přečti si svůj horoskop na tento týden.

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Posledních pár týdnů bylo opravdu náročných. Práce jsi měla tolik, že na rodinný život ani nebyl čas. Teď se ale blýská na lepší časy. Situace se zase uklidnila, ty budeš mít zase dobrou náladu a všechno bude zas v pořádku.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Jsi moc milý člověk, ale občas toho ostatní využívají. Nedělej jim hlupáčka! Ukaž, že jsi sice milá, ale že si nenecháš všechno líbit. Jen tak tě budou ostatní brát jako rovnocenného partnera.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Daří se ti tak, jak už dlouho ne. Jak v práci, tak v soukromém životě prožíváš to nejlepší období. Tím pádem máš skvělou náladu a jsi plná elánu, který tě žene dál a dál. Tak to patřičně využij a plň si své sny.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Poslední dny jsi naprosto bez nálady, naštve tě každá maličkost a jsi velmi podrážděná. A tahle tvoje náladička je pro tvé okolí utrpení. Udělej si na pár dní volno, odpočiň si a dej se trochu do klidu. Po odpočinku se budeš cítit mnohem lépe a tvoje rodina to taky ocení.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Novoročních předsevzetí dodržuješ zatím pečlivě. I když se tě okolí bude snažit pokoušet, vytrvej. Když vydržíš, budeš ze sebe mít tak dobrý pocit, že budeš celá zářit. A to má svoje kouzlo! Všichni z tebe nebudou moct spustit zrak.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Po dlouhé době máš konečně trochu volno. Všechnu práci máš hotovou a teď nemáš do čeho píchnout. Jen tak odpočívat pro tebe není, musíš si najít nějakou činnost. Tak se vrhni buď do pečení, vaření nebo vytřiď šatník.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Už nějaký čas tě trápí problémy s pletí. Možná budeš mít snahu hledat rady na internetu, ale to není nejlepší řešení. Vykašli se na babské rady, ale zajdi radši k odborníkovi, který ti profesionálně pomůže.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Slavíš jeden pracovní úspěch za druhým. V práci ti to jde tak, že ani šéf z tebe nemůže spustit oči. Jen tak dál! Hlavně neusnout na vavřínech. Tak se můžeš těšit na pořádnou odměnu nebo dokonce povýšení.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Partner na tebe trochu tlačí, protože by chtěl váš vztah posunout na další úroveň. Ty ale zrovna prožíváš pracovní úspěchy a nechce se ti tuhle šňůru přerušit. Měla by sis ujasnit, jestli pro tebe znamená víc partner nebo kariéra.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

V hledáčku máš už delší dobu potencionálního partnera. Pokukujete po sobě už nějakou dobu, ale zatím se nic nestalo. Pokud bys to ráda změnila, tak se odhodlej k prvnímu kroku ty. Uvidíš, jestli se pak k něčemu bude mít on.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Na obzoru se ukázala důležitá pracovní příležitost, kterou by sis neměla nechat ujít. Sebevědomí ti naštěstí nechybí, to je tvoje výhoda, ale není to všechno. Hlavně bys neměla podcenit přípravu, to je základ úspěchu.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Zima ti už leze na nervy, sice to letos není žádná pořádná Sibiř, ale přece jen se nemůžeš dočkat léta a příjemného sluníčka. Mrkni, jestli se nedají sehnat levné letenky někam do tepla. Nebo si aspoň prohlédni fotky prosluněných pláží, ať se trochu ohřeješ.

Autor:
Publikováno: 16. 1. 2023 09:58 Nahlásit obsah