Horoskop na 30. týden (25. 7. 2022 - 31. 7. 2022)

Co ti tento týden přinese? Užiješ si dovolenou tak, jak sis představovala? Nebo to bude jedno velké fiasko? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Přesto, že ti klábosení s kolegy často zabere spostu času, tento týden bude jiný. Místo povídání se pustíš hned do práce, která ti půjde krásně od ruky a navíc tě bude moc bavit. Díky tvému pracovnímu nasazení budeš moct končit dřív a užít si čas s rodinou.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Rodinné vztahy nejsou zrovna teď ideální a nějaká hádka je na obzoru prakticky vždy. Snaž se nenechat se strhnout emocemi a buď hlavně nad věcí. Nebo se ujmi role smírčího soudce a zažehnej neshody hned v počátku.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Často jsi hodně nepřístupná novým věcem. Jednou za čas je super vyzkoušet něco nového. Svým odmítavým postojem se ochuzuješ o spoustu užasných zážitků. Zkus aspoň na tento týden svůj postoj změnit.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Bohužel tě čeká dost nemilé překvapení ze strany jednoho z tvých přátel. Zabolí tě to opravdu hodně, naštěstí máš kolem sebe spoustu lidí, kteří tě podrží. Buď vděčná, že takové užasné lidi kolem sebe máš.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

V práci budeš za hvězdu. Nejen, že se ti podaří, na co sáhneš, ale i každý kolega se bude chtít hřát na výsluní tvých úspěchů. Jen dej pozor, aby ti ta náhlá pozornost nepopletla hlavu.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Občas předpokládáš, že ti partner čte myšlenky, nebo že chápe tvé malinké náznaky, a tak ví, co chceš. Nejlepší bude, když to řekneš pěkne narovinu, a nebudeš vás oba trápit nejasnými signály.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Někdy si vynucuješ pozornost tím, že o ostatních šíříš klepy. Dej si pozor, za chvíli budeš za největší drbnu v okolí, a to není zrovna nejlepší vizitka. Místo pomluv se lidí ptej na jejich koníčky, sny a plány, než abys řešila kdo a s kým.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Jsi ráda ta, co má poslední slovo. A když není po tvém, dokážeš dělat velké problémy. Nebuď tak zaťatá. Pravdou je, že ne vždy je tvůj názor ten nejsprávnější. Zkus aspoň ve věcech, které pro tebe nejsou životně důležité, neprosazovat tvrdě svůj pohled na věc.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Poslední dobou tvůj vztah s partnerem není ideální. Stále dokola se ti vrací jedny a ty samé pochybnosti, a ty nevíš, jak z tohoto začarovaného kruhu ven. Nejlepší bude, když se se svými obavami svěříš přímo partnerovi a vyřešíte to společně.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Tvoje plány se nečekaně změní, vlastně ti to ani nebude moc vadit, ale menší nepříjemností budou výdaje navíc. To ti ale tisíckrát vynahratí ty úžasné zážitky, co tě čekají. Nenechej se tedy ničím brzdit a užij si vše naplno.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Ve vztahu vám to moc neklape. Nehledej ale chyby jen na partnerovi, svůj podíl viny máte oba. Zamysli se, kde je počátek vašich problémů, poslední dobou jsi nebyla zrovna vzorná partnerka.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Často si vůbec nevšímáš dobré stránky věci a na všem vidíš jen to negativní. Snaž se na všem najít aspoň něco pozitivního, jinak si zaděláváš na depresi.

Autor:
Publikováno: 25. 7. 2022 06:11 Nahlásit obsah