Horoskop na 31. týden (27. 7. 2020 - 2. 8. 2020)

A je tady další týden! Dny utíkají jako voda, a než se vzpamatuješ, tak bude léto skoro pryč. Co tě tento následující týden čeká? Můžeš se těšit na nějaké dobrodružství? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

I když tě tví blízcí občas rozčilují svými postoji, dokážeš to bez komentářů přejít. Nepouštěj se tedy do žádných výměn názorů. Vysvětlit se ti to nejspíš nepodaří a akorát si tím budeš kazit pěkný den. Raději si užívej hezkého počasí a na ostatní zapomeň. 

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Už nějakou dobu odkládáš ty nepříjemné povinnosti, ale místo toho, aby úplně zmizely, se ti akorát kupí na stole. Je na čase s tím pohnout a konečně se těch nepříjemností zbavit. Zatni zuby a jdi do toho. Nakonec se určitě dočkáš pochvaly.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Tento týden nebudeš v nejlepší psychické kondici. Necháš se lehce rozhodit a jediné slůvko kritiky by tě mohlo doslova složit. Snaž se vyhnout výměnám názorů a raději si hleď svého, ať se zbytečně nezapleteš do nějakého konfliktu.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Šéf bude mít v následujících dnech velmi dobrou náladu. Takže bude ochotem občas přimhouřit oko. Dávej ale pozor, abys to nezneužívala. Mohla by sis pak zadělat na pěkné problémy, které by vypluly na povrch až později.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Tento týden bude dost náročný. Zapomeň raději na všechny aktivity, které by na tebe mohly být už moc, ať už po psychické nebo fyzické stránce. Užij se raději trochu odpočinku s rodinou, bez řešení nějakých problémů.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Čeká tě hromada zařizování, že ti z toho půjde hlava kolem. Hlavně nepanikař, v klidu si zjisti, co všechno potřebuješ a pak postupuj systematicky. Nenechej se vykolejit zmatky tvých blízkých nebo třeba pracovníků na úřadech. Zachovej hlavně klidnou hlavu!

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Milostný život se ti teď poslední dobou docela uklidnil. A ty máš pocit, že jsi upadla do stereotypu a vůbec se ti to nelíbí. Neseď v koutě a zkus vymyslet něco, čím rozvíříš vody. Popusť uzdu fantazii a zkus něco opravdu odvážného. A i partner bude velmi mile překvapen.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Dávej si pozor na pusu! V práci máš hromadu práce a bez pomoci kolegů se jen těžko obejdeš. Nepodceňuj sílu komunikace. Jedna malá poznámka by ti mohla pěkně zavařit a způsobit, že ti už nikdo nebude chtít pomáhat. 

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Partner je poslední dobou hodně otrávený z toho, kolik času trávíš v práci. Nediv se, že žárlí. Raději využij situace a pokus se mu ty dlouhé večery o samotě vynahradit. Nebude to nic složitého, bude rád, že tě má konečně pro jednou jen a jen pro sebe.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Dávej si pozor na šéfa! V následujících dnech nebude zrovna nakloněn nějaké diskuzi. Tak se mu raději kliď z cesty a do žádných argumentů se pro jistotu nepouštěj. Tahle zvláštní nálada ho snad brzo pustí.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

V partnerském životě to momentálně není zrovna zalité sluncem. Neupadej ale do deprese. Dejte si s partnerem na chvilku pauzu. Užijte si třeba víkend bez sebe a uvidíte, že se na sebe budete nakonec zase těšit.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

V práci už opravdu meleš z posledního, ale dovolená je stále v nedohlednu. Zkus trochu zvolnit, nesnaž se všechny povinnosti hrnout před sebou a pokud to bude možné, tak popros někoho o pomoc. Nenechej ze sebe sedřít kůži!

Autor:
Publikováno: 27. 7. 2020 10:00 Nahlásit obsah