Horoskop na 4. týden (20. 1. 2020 - 26. 1. 2020)

A je tu další týden! Co ti přinese další lednové dny? Budeš muset čelit nečekaným překvapením, nebo zůstane všechno při starém? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: pixabay.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Čeká tě krásný týden. Užiješ si spoustu zábavy jak s partnerem, tak s přáteli. Přestože toho moc nenaspíš, tak budeš plně nabitá energií. Jen dej pozor, abys partnera na společenských akcích nezanedbávála a nebavila se jen s ostatními.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Jestli ses chtěla naučit nějakým novým vědomostem, tak teď je ideální chvíle. Už dlouho ti takhle znalosti nelezly do hlavy,  takže ti to půjde jedna báseň. Zvlášť pokud na tebe s učením někdo spěchá, tak se ti to bude hodit.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Začínáš mít neblahé tušení, že se blíží nějaká katastrofa. Hlavně nepanikař a snaž se všechny nenadálé události řešit s chladnou hlavou. Nakonec nebude nic tak zlé, jak se bude z počátku zdát.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Jsi velký snílek, ale své sny si jen málokdy promýšlíš. Tentokrát si ale uvědomuješ, že některé tvé sny opravdu nejsou reálné. Je načase si to přiznat a soustředit se na něco, co má větší šanci.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

V práci toho máš hromadu a ani doma to není lepší. Jsi tak vyčerpaná a otrávená, že nemáš vůbec pomyšlení na nějaké partnerské něžnosti. Partnera to ale trápí, měla by sis na něj najít aspoň malou chvilku.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Čeká tě náročný týden. V práci to bude hotový blázinec, že nebudeš vědět, kam dřív skočit. Doma tě nečeká taky zrovna pohoda, ale většina rodiny se bude snažit ti tyto nepříjemnosti vynahradit.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Poslední dobou tě až nepříjemně často zachvátí žárlivost, avšak jen málokdy je opodstatněná. Partnera to pomalu začíná štvát a je často podrážděný. Snaž se ovládat a nedělat mu žárlivé scény.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Chtěla bys trávit víc času s rodinou, ale většinou se společně strávený čas zvrtne v naprostou katastrofu. Pro začátek zapomeň na intenzivní několikadenní návštěvu. Budou stačit dvě hodinky, to zvládnete bez zbytečných hádek.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

V posledních dnech je to na silnicích šílené. Přestože zima ještě pořádně neudeřila, nehody jsou na denním pořádku. Tento týden nechej raději auto v garáži a využij městskou hromadnou dopravu. 

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Po Vánocích a silvestrovských oslavách tvoje peněženka zeje prázdnotou. Jenže výdaje nemizí. Trochu se zamysli, kde zbytečně vyhazuješ peníze a jestli je to vůbec nutné. Budeš až překvapená, na čem všem lze ušetřit.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Čeká vás s partnerem několik hádek, ale nakonec to nebude tak negativní, jak by se z počátku mohlo zdát. Díky nim si vyjasníte spoustu věcí a zjistíte, že v těch opravdu důležitých věcech se naprosto shodnete.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Občas se snažíš všechno zvládat na vlastní pěst, že to skoro působí, že nechceš s ostatními nic mít. Neboj se jim nabídnout pomocnou ruku, nebo naopak o ni požádat. Být součástí týmu se ti může jen vyplatit.

Autor:
Publikováno: 21. 1. 2020 10:06 Nahlásit obsah