Horoskop na 4. týden (25. 1. 2021 - 31. 1. 2021)

A je tu další pondělí! Týden uběhl jako voda a ty se můžeš zase těšit na nové příležitosti a zážitky! Co ti nové dny tohoto týden přinesou? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Neotálej s posledním úklidem po Vánocích. Je nejvyšší čas se zbavit posledních dekorací, které ještě vánoční svátky připomínají. Neboj se do uklízení zapojit i členy rodiny, půjde vám to tak rychleji od ruky a ještě si užijete i nějakou zábavu.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Neboj se si přiznat, že s partnerem občas rádi trávíte čas každý sám, se svými koníčky nebo kamarády. Není nic špatného na tom mít občas i čas jen a jen pro sebe, bez partnera. O to víc se pak na sebe těšíte a užijete si společné chvíle.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Máš neustále pocit, že je na tebe vyvíjen tlak, abys byla produktivní a kreativní. Lenošení na gauči je považováno za něco nepřijatelného, za co by ses měla stydět. Zapomeň na všechny předsudky a užij si i pohodu u televize a nic nedělání.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Partner nemá poslední dobou zrovna nejlepší období. Práce ho zaměstnává téměř neustále, ale ty jsi velmi tolerantní a podporující partnerka. I když máš pocit, že to nevidí, on si toho velmi váží. A tento týden tě za to čeká velká odměna. Máš se na co těšit.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Uplynulé týdny byly pro tebe po finanční stránce velmi výživné, tak ses rozhodla teď více šetřit a nechat si nějakou rezervu na horší časy. Nebude to v následujících dnech zrovna lehké. Všude na tebe budou vyskakovat reklamy se spoustou lákadel, ale musíš být silná!

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Poslední dny jsou pro tebe dost náročné a tvoje hlava si zoufale potřebuje odpočinout. Bohužel nějaké lenošení není pro tebe to pravé ořechové. Zkus najít nějakou manuální činnost, která by zaměstnala ruce a hlava by zároveň mohla odpočívat.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Bohužel v následujících dnech tě čeká spousta vyřizování, ale současná situace ti to pořádně zkomplikuje. Základem je kvalitní příprava, nejdřív si nastuduj všechny potřebné informace. A pak už ti bude k úspěchu stačit se jen nenechat odbýt.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Nové situace tě většinou dost děsí, ale první setkání, které tě v následujících dnech čeká, bude o něčem úplně jiném. Málokdy si s někým porozumíš na první pokus a tentokrát budeš mít pocit, že se znáte minimálně tisíc let. 

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Současná situace tě donutila se prozatím vzdát svých cílů, a zatím to moc nevypadá, že by se situace mohla zlepšit. Přestaň vše odkládat, pokud jen trochu existuje způsob, jak své plány realizovat bezpečně a třeba i v pohodlí domova, jdi do toho!

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Rozjezd tohoto týdne bude pro tebe o něco pomalejší. Budeš se bohužel potýkat s velkou únavou a minimem jakéhokoliv odhodlání pracovat. Začni pomalu s něčím nenáročným, časem se tvé odhodlání určitě zlepší a budeš se moci vrhnout do práce naplno.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Poslední dobou jste byli s partnerem většinu na ostří nože, ale romantické náladě nenahrávalo vůbec nic. Teď by se ale mohla karta konečně obrátit a zavládnout příměří, následované krásným obdobím romantických hrátek. Vyčkej!

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Po dlouhém období maximálního pracovního nasezení zase zavládlo období klidu. Budeš mít občas pocit, že se jen flákáš, ale užívej si toho, že máš chvilku času navíc. Vrhni se třeba na věci, které nejde v normálním režimu vůbec stihnout.

Autor:
Publikováno: 25. 1. 2021 11:14 Nahlásit obsah