Horoskop na 42. týden (21.10. 2019 - 27.10. 2019)

A je tu zase pondělí! Co tě tenhle týden čeká? Užívej si posledních teplých dní a nestresuj se zbytečnostmi. Přečti si svůj horoskop, ať víš, co tě čeká.

Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

V práci tě následující týden čeká pohodička, kterou jsi už dlouho nezažila. Nebudeš se muset za ničím honit, ani řešit nenadálé problémy. Užívej si chvíle klidu, nikdy nevíš, kdy pominou. 

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Myšlenky ti zběsile běhají sem a tam a ty nejsi schopna se na cokoliv soustředit. Neber si toho na sebe tolik. Potřebuješ taky trochu odpočinku bez neustálého přemýšlení. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Na obzoru se rýsuje nová známost, ale tebe to tentokrát děsí víc než obvykle. Neber to hned závazně, představ si, že si jen tam vyjdeš s kamarádem. Bez veškerých očekávání budeš mnohem klidnější a uvolněnější. 

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Nikdy jsi nebyla studijní typ, ale teď jsi objevila něco, co by tě zajímalo víc dopodrobna. Neber ohledy na posměšné poznámky okolí a jdi si za tím, co tě baví. 

Lev (23. 7. - 22. 8. )

S novými zkušenostmi se teď roztrhl pytel a ty nevíš, kde ti hlava stojí. Snaž se urovnat si myšlenky a vše řeš s klidnou hlavou. 

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Poslední dobou jsi naprosto bez nálady. Netěší tě skoro žádná činnost, všechno jen tak tiše přetrpíš. Zkus najít aspoň nějakou maličkost, která by ti vykouzlila úsměv na tváři. 

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

V práci se několik dní budeš dost trápit, nebudeš se cítit zrovna nejlépe a práce ti zrovna moc nepůjde od ruky. Nedělej si z toho těžkou hlavu a spíš si po práci pořádně odpočiň, místo mučení se nedokončenou prací.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

S tvojí rodinou to často není jednoduché, ale ty sis na to za ty roky dokázala zvyknout. Tvůj partner s tím ale může mít stále problém, ale nejspíš se bojí ti to přiznat. Načni tohle téma sama, tak aby se on nebál říct svůj názor.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

V práci to je teď momentálně dost náročné a ty začínáš přemýšlet, jestli ti ten plat vůbec stojí za to. Budeš stát před velkým rozhodnutím, které může tvůj život zásadně ovlivnit. Nerozhoduj bezhlavě a dej si raději na čas.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Potřebovala bys na nějaký čas pauzu od veškerých známostí, náhodných schůzek a celkově od chlapů. Nečekaně se ale na obzoru objevil někdo, kdo tě naprosto dostává do kolen a ty jsi nejsi tak docela jistá, co s tím. Nechej věci plynout svým tempem, uvidíš, jak se věci vyvinou.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

S partnerem poslední dobou zažíváte krušné chvíle, ale vypadá to, že svítá na lepší časy. Hlavně to nevzdávej, je potřeba vytrvat, pracovat na svém vztahu a brzy bude všechno zase zalité sluncem.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Partner tě zaskočí, sám začne mluvit o budoucnosti a bude po tobě chtít dost konkrétní odpovědi. Zatím jsi o tom moc nepřemýšlela. Nedokážeš říct, kde bys chtěla být za nějakých pět let, a tak ti to bude dělat těžkou hlavu. Hlavně zbytečně nevyšiluj.

Autor:
Publikováno: 22. 10. 2019 10:49 Nahlásit obsah