Horoskop na 44. týden (26. 10. 2020 - 1. 11. 2020)

A máme tu zase nový týden? Tvoje aktivity se sice od posledního pondělí dost změnily, ale přeci jen by se ti mohlo hodit vědět, co tě v následujících dnech čeká. Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Poslední dobou jsi na rodinu nebyla příliš fixovaná, ale pomalu nastává čas, kdy budeš za jejich podporu víc než ráda. Nezapomínej na to, že i oni mají své potřeby a přání. Tak jim zkus aspoň nějakou maličkost splnit, udělá jim to velikou radost a zvedne jim to náladu.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Nesnaž  se zavděčit kamarádům a za každou cenu jim vyjít vstříc. Mysli teď spíš na sebe a na své potřeby. Neměla bys opomíjet ani partnerovi pocity. Raději se věnujte společné domácnosti a sami sobě. Váš vztah to výrazně posílí.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Nařízení vlády bereš vážně, ale neměla bys zapomínat, že celé dny strávené v jedné místnosti nejsou úplně to pravé ořechové. Vyraz raději někam do přírody, kde nepotkáš živáčka. Nadýchej se dosyta čerstvého vzduchu a protáhni si celé tělo.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Rodinné vztahy nebyly poslední dobou zrovna idylické, ale rozhodneš se udělat ten první vstřícný krok. Všechny spory budou zanedlouho zažehnány a ty si budeš zas užívat rodinné idylky. Najděte si na sebe čas, vypněte telefony a užijte si hezký večer třeba při hraní společenských her.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Následující dny čeká tvůj nový vztah těžká zkouška. Nedělej si z momentální situace těžkou hlavu. Raději se snaž tenhle stav využít ve svůj prospěch. Budeš mít aspoň šanci toho druhého pořádně poznat, než se dostanete k tělesnému poznávání. 

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Často se snažíš veškeré své povinnosti odsunout na později, jak to jen jde. Teď ti ale pomalu dochází výmluvy. Tak toho nech, a konečně se do těch dlouho odkládaných úkolů pusť. Z odvedené práce budeš mít nakonec velikou radost.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Tvoje finanční situace není poslední dobou zrovna růžová. Příští dny by ti ale měli přinést velkou pomoc a tobě se po delší době zase uleví. Neměla bys panikařit, ale zamyslet se nad výdaji by nebylo od věci. I malá změna může výrazně pomoci.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

S partnerem poslední dobou nezažíváte nejšťastnější období. Ty horší chvíle bohužel pomalu ale jistě převažují nad těmi hezkými. Je nejspíš na čase zamyslet se nad tím, zda by nebylo pro oba jednodušší a rozumnější jít si vlastní cestou.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Rodina tě poslední dobou zaměstnává opravdu dost. A ty bys někdy opravdu ráda měla čas jen a jen pro sebe. Poslat rodinné příslušníky na výlet do přírody by mohlo pomoci. Oni se vyvětrají na čerstvém vzduchu a ty budeš mít čas pro sebe.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Následující dny tě budou téměř neustále lákat milostné hrátky. Partner tím bude malinko zaskočen, ale nakonec bude velice spokojen. Nedrž svou fantazii na uzdě, naopak se klidně pusť i do těch nejšílenějším nápadů, co ti přijdou na mysl.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Nejsi člověk, který by vyhazovat velké peníze jen pro své potěšení. Poslední dobou jsi ale měla opravdu těžké období, a přesto jsi dřela jako kůň. Měla by ses taky občas odměnit něčím, co ti udělá radost. 

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Poslední dobu jste s partnerem neměli na sebe tolik času. Teď je ten pravý čas na to, abyste si to vynahradili. Neplánujte nic velkého, zvlášť teď, když ani nic moc zařídit nejde. Dopřejte si třeba celý den v posteli, pusťte si nějaký film a užívejte si společné blízkosti.

Autor:
Publikováno: 26. 10. 2020 11:05 Nahlásit obsah