Horoskop na 49. týden (9.12. 2019 - 15.12. 2019)

A máme tu další týden! Co ti přinese? Budeš si užívat předvánočních radovánek nebo tě spíš čeká stres a shon? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Posledních pár dní bylo opravdu náročných a ty jsi neskutečně unavená. Máš pocit, že máš před Vánoci spoustu práce a nemůžeš si dovolit ani na chvíli zahálet. Neměla by ses tolik přepínat, raději si dej chvilku oddech, ať se na svátky nesložíš.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Poslední týdny ti tvoje práce už opravdu leze krkem a už pěknou dobu jsi nespokojená. Zamysli se, jestli by nebylo lepší poohlédnout se po nějaké jiné pracovní nabídce. Možná právě teď je správná doba na to udělat velkou změnu.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Vánoční atmosféra tě nabíjí neuvěřitelným množstvím energie. V jednom kuse záříš jako sluníčko a svou radost rozdáváš i ostatním. Využij svou energii k něčemu, čím uděláš ostatním radost. Vrátí se ti to na tisíckrát.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Konečně se dočkáš zaslouženého volna, ale ne aby tě napadlo se vrhnout do úklidu nebo nákupu vánočních dárků. Udělej si chvíli jen pro sebe a chvilku relaxuj. Zasloužíš si to a také to potřebuješ jako sůl.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Se svými kamarádkami teď netrávíš tolik času, kolik by sis přála. Ale není to jen tvoje vina, často se snažíte najít společný termín, ale nějak se vám stále nedaří. Hlavně se nevzdávej a stále se snaž nějaké datum najít. Nakonec se to snad podaří!

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Většina roku byla pro tebe dost hektická, takže jsi rodinu často odsunula na druhou kolej. Teď je ale naštěstí situace o něco klidnější a ty můžeš dohánět resty. Naplánuj nějaký pořádný program, ať jim to vynahradíš opravdu dosyta.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Celý rok se ti docela dařilo udržet si nějakou formu, ale s blázincem kolem Vánoc začínáš pomalu polevovat. Nedovol, aby ti pár dní v roce zkazilo celoroční úsilí. Dávej si pozor na přejídání se a nezapomínej na pohyb!

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Vánoční šílenství se tě naplno zmocnilo a ty jen vybíráš dárky, pečeš cukroví a zběsile zdobíš byt. Měla by ses trochu uklidnit a zaměřit se spíš na svou psychickou pohodu než na vánoční výzdobu. Zajdi si třeba do wellness a trochu relaxuj, bez myšlenek na cukroví.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Občas se do věcí vrháš po hlavě, aniž bys domyslela dlouhodobější dopady. Měla bys trochu ubrat plyn a nad svými rozhodnutími víc přemýšlet. Pak nebudeš muset litovat toho, co jsi odkývala v návalu euforie.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Předvánoční období tě trochu stresuje, když vidíš, jak mají všichni všechno dokonalé a načančané. Vykašli se na ostatní a užívej si advent po svém. Vyrazte třeba s rodinou do přírody a užijte si víkend na čerstvém vzduchu bez vánočního šílenství.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Tento týden budeš zahrnutá planými lichotkami. Tvůj starý známý ctitel se tě bude snažit ukecat sladkými řečičkami. Bude ti to sice příjemné, ale nenechej se tak lehce oblbnout. 

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Čeká tě pár pořádně krušných dní. V práci se na tebe budou valit úkoly ze všech stran a bohužel se ti k tomu přidají zdravotní problémy. Snaž se to ustát, ani práce ani zdraví tě nebudou trápit dlouho.

Autor:
Publikováno: 10. 12. 2019 09:18 Nahlásit obsah