Horoskop na 5. týden (27. 1. 2020 - 2. 2. 2020)

A je tu další pondělí! Co ti přinese nový týden? Budeš se těšit z maličkostí, nebo tě naopak čekají pořádné problémy? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Posledních pár týdnů ti dalo pěkně zabrat, ale konečně to začíná vypadat, že se blýská na lepší časy. Když se začneš zabývat něčím jiným než stresem z problémů, rázem se ti bude víc dařit. Hlavně si začni víc věřit, to je základ úspěchu.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Konečně se zase cítíš dobře. Posledních pár dnů jsi na tom nebyla nejlíp, ale teď je zase všechno mnohem lepší. Užívej si tedy znovu nabyté pohody a klidu. S klidnější hlavou ti půjde vše hned od ruky a bude se ti dařit, jako už dlouho ne.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Máš pocit, že se ti poslední dobou pořád jen kupí problémy. Jeden zádrhel střídá druhý a ty se v tom pomalu topíš. Hlavně své problémy neřeš alkoholem, to by akorát způsobilo kupu dalších.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

V zimě nemáš tolik energie jako jindy, takže bys nejraději jen spala a válela se. Pokud tomu ale podlehneš, budeš ještě unavenější. Bojuj proti unavě raději aktivním odpočinkem. Užij si trochu pohybu na čerstvém vzduchu.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Lichotky ti jsou sice příjemné, ale měla bys umět rozeznat, jestli to ten člověk myslí upřímně, nebo jestli ti jen maže med kolem pusy. Nenechej se oblbnout sladkými řečičkami. 

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Dávej si pozor v práci. Budeš v následujícím týdnu dost roztržitá, a tak se ti snadněji stane, že něco nevědomky pokazíš nebo zapomeneš. Snaž se dělat vše pečlivě, ať tě nepotkají žadné nepříjemnosti.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Následující dny budou náročné. Bohužel tě čeká pár nepříjemných překvapení, které ti dost zkomplikují týden. Snaž se zbytečně nepouštět do situací, které jsou nějakým způsobem riskantní. Užij si raději pohodovější dny.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

V práci budou očekávat hlavně tvou kreativitu. A ty budeš mít jedinečnou příležitost se konečně blýsknout. Nedrž se při zdi a ukaž jim plně svůj potenciální. Uznání ani finanční odměna tě nemine.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

V následujících dnech tě potká jedna nepříjemná situace. Někdo z tvých přátel nabude dojmu, že bys toužila po něčem víc, než jen po přátelství. Uveď to na pravou míru dřív, než bude pozdě.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Konečně ses vzpamatovala z koncem jednoho vztahu, ale ukáže se, že by se dalo vzít vše zpět a navázat tam, kde jste skončili. Láká tě to, ale jistá si přesto nejsi. Ujasni si, proč ten vztah skončil.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Ze zdravotního hlediska na tom nebudeš zrovna nejlíp. Měla by ses svému zdraví víc věnovat. Základem je kvalitní spánek a strava. Bez toho to nepůjde. Snaž se taky vyhnout zbytečným lékům a alkoholu.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Tvoje nálady budou v následujích dnech jako na horské dráze. Z usměvavého sluníčka se rázem změníš v rozzuřenou bestii. Všichni se ti budou snažit raději vyhnout, aby to neschytali. Snaž se to aspoň trochu držet na uzdě.

Autor:
Publikováno: 27. 1. 2020 15:01 Nahlásit obsah