Horoskop na 6. týden (8. 2. 2021 - 14. 2. 2021)

Týden uběhl jako voda a je tu zase pondělí! Co ti přinesou následující dny? Budeš si užívat a radovat se z každé maličkosti, nebo tě čeká spíš trápení a jeden problém za druhým? Přečti si svůj horoskop na tento týden!

Zdroj: https://pixabay.com/cs

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Zapomeň na všechny povinnosti a starosti a věnuj se především partnerovi. Hoď všechno za hlavu a nechej volný průchod své fantazii. Bude překvapen nejen partner, ale dokonce i ty sama. Ale bude to jeden z nejhezčích zážitků, které společně máte.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Nedovol, aby ti cokoliv stálo v cestě za tvým snem. Hlavně pokud to, co ti brání v úspěchu, jsi ty sama. Nezapomínej, že sebevědomí je hodně důležité, a především teď ti pomůže mnohem víc, než kdykoliv jindy. Jakmile budeš působit, že jsi si jistá sama sebou, šéf ti vyjde ve všem vstříc.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Občas nejsi zrovna nejcitlivější jedinec, ale v následujících dnech budeš nesmírně empatická. Tvůj partner nebude mít nejlepší týden, ale ty mu budeš velkou oporou, která ho nejen podrží, ale také mu pomůže celou tu nešťastnou situaci vyřešit.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Následující dny budou velmi úspěšné, zvlášť po pracovní stránce. Tvůj smysl pro detail ti tentokrát velmi pomůže a budeš tak mít práci hotovou mnohem dřív než ostatní kolegové. Využij volného času a pusť se do práce, kterou věčně odkládáš na poslední chvíli.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Občas ráda sleduješ slevové akce a pak si myslíš, že ušetříš hromadu peněž. Nezapomínej ale na to, že při takových nákupech projedeš hromadu benzínu. Takže se to nakonec nemusí taky vyplatit, jak by sis mohla myslet.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Sice už nějakou dobu toužíš po vážném vztahu, ale stále se ti nedaří. Možná jsi někdy až moc urputná a snažíš se moc na sílu, co spoustu potenciálních partnerů odradí. Dej si raději na nějakou dobu pohov a přestaň se soustředit na hledaní partnera.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Po dlouhé době jsi naprosto spokojená se svou finanční situací. Máš skvělou práci, poměrně silnou finanční rezervu a můžeš si dovolit téměř cokoliv, na co si vzpomeneš. Udělej si tedy s klidným srdcem něčím radost.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Někteří tví rodinní příslušníci to teď nemají zrovna nejjednodušší a potřebovali by občas s něčím pomoct. Sami jsou ale příliš stydliví na to, požádat o pomoc. Nabídni se jim sama a uvidíš, jak se jim hned rozzáří obličeje. Navíc ještě strávíte nějaký čas spolu.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Je před tebou těžké rozhodování o tvé budoucnosti. Už dlouho ses chtěla pracovně posunout a teď se ti naskytla ideální příležitosti. Je to jedinečná šance, tak nepřemýšlej příliš dlouho. Hlavně se nezapomeň poradit i se svými blízkými. Také se jich to týká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Poslední dobou jsi měla hromadu práce a rodinu a partnera jsi trochu zanedbávala. Je nejvyšší čas jim to pořádně vynahradit. Odlož počítač i telefon a soustřeď se jen na ně. Třeba vytáhněte společenské hry a užijte si herní večer.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Čeká tě dost náročný pracovní týden. Budeš mít práce nad hlavu, ale bohužel pomoc od kolegů tentokrát čekat nemůžeš. Sami budou mít práce víc než dost a nebudou mít ani čas s tebou prohodit pár slov, natož ti dávat rady. Budeš se muset spolehnout jen a jen na sebe.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Partner není poslední dobou ve vztahu příliš spokojený. Máš pocit, že se vytratila všechna vášeň a že už ho téměř neposloucháš. Hoď všechny povinnosti za hlavu a dej mu jasně najevo, jak moc pro tebe znamená a jak moc si vážíš.

Autor:
Publikováno: 8. 2. 2021 11:39 Nahlásit obsah