Horoskop na 9. týden (1. 3. 2021 - 7. 3. 2021)

Týden uběhl jako voda a je tu zase pondělí? Budou pro tebe následující dny náročné, nebo tě čeká naopak pohodový týden? Přečti si svůj horoskop, ať víš, co tě čeká.

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Následující pracovní dny pro tebe budou jako pohlazení na duši. Konečně se zas po nějaké době vrátíš do svého pracovního nasazení a vše ti půjde krásně od ruky. Najednou budeš to, že nemusíš trpět doma na home office, vnímat jako vysvobození z celodenní nudy.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Poslední dobou nemáš na nic náladu, nejraději bys celou dobu seděla doma a hleděla do zdi. Tvoji kamarádi mají jiný názor a snaží se tě nějak rozveselit a vytáhnout mezi lidi. Nemůžeš je odmítat do nekonečna, myslí to s tebou dobře.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Tvoje dny jsou čím dál delší a většinu času trávíš u počítače. Pohybu máš žalostně málo a tvoje hlava i záda trpí jako nikdy dřív. Využij toho, že máš možnost si práci rozvrhnout do více časových úseků. Mezi nimi se aspoň protáhni nebo vyraz na čerstvý vzduch.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Už nějakou dobu nejsi úplně spokojená se svou prací, ale zatím ses nedokázala přesvědčit k tomu, abys s tím něco udělala. Každý je strůjcem svého štěstí, tak vystup ze své komfortní zóny a dělej něco, aby ses z toho dostala. Do klína ti nic samo nespadne.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Už ses dlouho trápila v nešťastném vztahu i v dlouhotrvající samotě. Dovol si konečně být šťastná a dej volný průchod svým citům. Tvůj ctitel tvé sympatie opětuje. Jen si zatím není jistý, zda o to vůbec stojíš.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Současná situace ti už opravdu leze krkem a tvoje psychika je už v žalostném stavu. Nauč se radovat z maličkostí. Z krásné kytky, z videohovoru s kamarádkami nebo třeba jen z krásného počasí. Vypni zprávy a soustřeď se raději na krásy jara.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Následující týden bude pro tebe hodně náročný. Budeš muset pořádně zapracovat jak v pracovním, tak v osobním životě. Nic nedostaneš zadarmo a vše bude těžce vydřené. Odměnou ti ale bude ten pocit, že jsi to všechno zvládla sama, i přes nepřízeň osudu.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Tvůj partner bude mít zrovna dobrou náladu. Jeho chování bude mnohdy nelogické a zbrklé, ale všechny připomínky ho jen rozpálí do běla. Ber to s nadhledem a raději se do jeho záležitostí nemotej.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Poslední týdny jsou pro tebe náročné a občas doslova usínáš ve stoje. Měla by ses nad tím zamyslet a aspoň na čas omezit to, co není životně důležité. A ten čas navíc pak využít k tomu, aby ses věnovala jen sama sobě a konečně si trochu odpočinula.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Nečeká tě zrovna nejlepší týden. Jedna pohroma bude střídat druhou a ty nebudeš vědět, kam dřív skočit. Když ale zachováš chladnou hlavu, rázem najdeš jednoduché řešení, které situaci zachrání. Takže hlavně žádnou paniku.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Partner se bude v následujících dnech chovat dost podivně. Nepředstavuj si hned katastrofické scénáře, všechno nemusí být hned tak zlé, jak by se mohlo zdát. Zachovej raději klid a počkej, jak se situace vyvine.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Nepouštěj se zbytečně do velkých akcí. A už vůbec ne v práci, tvoji kolegové pro tvé inovativní nápady nebudou mít vůbec pochopení. Raději si v klidu dělej svou práci a se svými nápady přijdi někdy jindy.

Autor:
Publikováno: 1. 3. 2021 10:19 Nahlásit obsah