Horoskop na 9. týden (28. 2. 2022 - 6. 3. 2022)

Je tu zase další pondělí, nový začátek týdne. Co ti tentokrát přinese? Budeš si užívat, nebo tě naopak čeká spousta trápení a starostí? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Nejsi zrovna člověk, který by své příbuzenstvo bezmezně miloval, máte mezi sebou spoustu neshod, ale musíš uznat, že když potřebuješ pomoc, tak neváhají ani vteřinu. Měla bys patřičně projevit vděk a nebrat to jako samozřejmost.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Partner tě v následujícím týdnu bude neustále překvapovat. Bude ochotný dělat věci, ke kterým bys ho dřív nedonutila ani násilím. Nebudeš se stačit divit. Raději to ale moc nekomentuj, ať mu to chvilku vydrží.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Začínající jaro je pro tebe krušným obdobím, co se financí týče. Zjišťuješ, že s hezkým počasím vyhazuješ spoustu peněz za oblečení, a hlavně za jídlo. Když se pak jednou za čas podíváš na zůstatek na účtu, jsi naprosto zděšená.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Ráda by sis ušetřila nějaký peníz, aby sis mohla v budoucnu dovolit i třeba nějakou dražší věc, ale bohužel nad tím moc nepřemýšlíš a akorát si zbytečně ztěžuješ život. Ty nejjednodušší způsoby máš přitom přímo pod nosem.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Momentálně nemáš moc náladu na randění. Nebuď ale nepříjemná na všechny, kteří se pokusí s tebou jen navázat kontakt. Můžeš si aspoň s někým milým popovídat, aniž bys myslela na to, kam to povede.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

S partnerem jste se dostali do fáze vztahu, kdy prvotní zamilovanost opadá a v jasném světle vidíte nedostatky toho druhého. Nenechejte si tím váš vztah kazit, nikdo nejsme dokonalý. Přijměte partnerovy nedostatky jako jeho součást a naučte se s nimi žít.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Nejradši bys zalezla pod peřinu s dobrou knížkou, ale byla by to škoda. Vyraz někam mezi lidi. V okolí se určitě koná spousta zajímavých akcí, takže by byla škoda nevyužít situace.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Nějak tě opustila dobrá nálada a nedokáže tě rozveselit ani pěkné počasí. Hlavně se nesnaž kvůli ostatním přetvařovat. Prostě se to tak někdy stane a nic s tím nenaděláš. Ale neboj, ono to brzy přejde.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Vždycky sis říkala, že nezávazné flirtování není nic pro tebe. Ale teď netoužíš po žádném vztahu, ale letní románek by sis užila ráda. Hlavně se do toho nezamotej, abys pak nebyla nakonec nešťastná.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Pořád si v jednom kole a máš pocit, že se nemůžeš ani na chvilku utrhnout od svých povinností. Neboj, ony na tebe počkají, měla bys věnovat i kus svého volného času také partnerovi. Takhle investice času se ti vyplatí mnohem víc, než kdyby ses věnovala práci.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Co se týče vztahů, posledních pár měsíců pro tebe bylo opravdu bouřlivých a dalo ti dost času, aby ses z toho vzpamatovala. Hlava ti říká, že by sis měla dát pauzu, ale ukáže se někdo nový a tvoje srdce bude mít jiný názor. Zapomeň tentokrát na rozum a následuj city.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Vypadá to, že práce tě brzy zavalí. Měla bys přestat odkládat to nejdůležitější a konečně se naplno pustit do práce. S tím, co zrovna nejvíc hoří, by ti mohli pomoct kolegové, když je poprosíš a nabídneš něco na oplátku.

Autor:
Publikováno: 28. 2. 2022 10:01 Nahlásit obsah