Máte silnou intuici a dokážete číst myšlenky druhých? Tyto schopnosti vám do vínku dalo i vaše znamení zvěrokruhu

Máte silnou intuici a dokážete číst myšlenky druhých? Tyto schopnosti vám do vínku dalo i vaše znamení zvěrokruhu Zdroj: Shutterstock.com

Znamení, ve kterém jste se narodili, vás ovlivňuje v mnohém. A to nejen v charakterových vlastnostech. Existují lidé, kteří jsou velmi intuitivní a kteří vidí snadno do druhých. Pokud jste se narodili v následujících znameních zvěrokruhu, vaše intuice je velmi vyvinutá a hraničí až s telepatií. Zjistěte, kdo jste a čeho jste vůbec schopni.

Ryby: Nejsilnější intuice ze všech hvězdných znamení

Nejsilnější intuici ze všech znamení zvěrokruhu mají jednoznačně Ryby. Jestli jste se narodili právě v tomto znamení, skvěle čtete myšlenky a pocity druhých, zvlášť pokud jde o vaši nejbližší rodinu a přátele. Díky svým jedinečným schopnostem dokážete rychle zhodnotit vnitřní stav druhého člověka.

Ačkoliv se druhým může zdát, že žijete jako by odděleni od reálného světa, skutečnost je jiná. Jste tichými pozorovateli, kteří si všímají všeho, co je kolem nich. Když s vámi druzí mluví, mají pocit, že vidíte skrze ně. Opravdu to tak je a díky tomu, že vidíte jejich vnitřní stav, dokážete se do druhých plně vžít a pochopit jejich problémy. Než dar je to pro vás spíš utrpení.

Zdroj: Shutterstock.com

Střelec: Rodí se se silnou intuicí, kterou však v průběhu života ztrácí

Lidé ve znamení Střelce se rodí se silnou intuicí. Je to obrovský životní dar, který se v průběhu let velmi oslabuje. A to zvlášť tehdy, když Střelec přestane žít v souladu s přírodou a začne preferovat výhody materiálního světa.

Jakmile se ale Střelec vrátí ke svým kořenům, navrací se mu také tyto výjimečné schopnosti blížící se telepatii. Právě z toho důvodu nemusí Střelec v konverzaci s druhými vůbec používat slova – i bez nich jejich konverzační partner pochopí, co od něj Střelec vlastně chce. Lidé narození v tomto znamení jsou totiž schopni přenášet své myšlenky a touhy na dálku. A to nejen prostřednictvím řeči svého těla.

Zdroj: Shutterstock.com

Štír: Nejmystičtější znamení zvěrokruhu

Lidé ve znamení Štíra dokážou nahlédnout až do samotné podstaty druhého člověka. Zároveň sami ve svém nitru svádí nekonečný boj mezi dobrem a zlem. Právě proto se o Štírech říká, že jsou nejmystičtějším znamením zvěrokruhu.

V případě Štíra existuje obrovský paradox. Když pohlédne na druhého člověka, okamžitě ví, s jakou osobou má co do činění. Štír ovšem sám sebe pochopit příliš nedokáže. Toto znamení umí skvěle odhadnout také postranní úmysly druhých lidí. Ať už jsou dobré nebo špatné, Štír dokáže díky své intuici jednat vždy dopředu.

Autor:
Publikováno: 11. 4. 2019 10:38 Nahlásit obsah